Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Titanilla, Alicia, Tamara


Nagyon megtetszett nekem ez a 3 név és szívesen adnám a lányomnak, viszont nem tudom, hogyan lehetne őket becézni. Illetve félek, hogy gúnyolódás tárgyává válna később ezekkel a nevekkel.


Nektek tetszik valamelyik?


2011. jún. 19. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Tamara szép.

A hásik kettő... húúúú ugye vicc?

2011. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vicc. Tényleg nagyon tetszenek. :)
2011. jún. 19. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Tamara tetszik ezek közül.
2011. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, a Tamara szép, de a másik kettő nekem túl "flancos".
2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na ez jó. Pedig az Alicia tetszett a legjobban ezek közül.
2011. jún. 19. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a Tamara nem tetszik..

Az Alicia szerintem szép, lehetne "Al" és társaik a beceneve :)

2011. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) Végre van olyan is akinek tetszik. :) Már kezdtem aggódni, hogy borzalmas az "ízlésem" a válaszok alapján..
2011. jún. 19. 19:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Titanilla gyönyörű név!!! Becézni is tök jól lehet: Titi, Tita, Nilla, stb. Az Alicia és a Tamara elmegy, ezek annyira nem tetszenek nekem, de nem csúnyák azért.
2011. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg add azt, amelyik neked a legjobban tetszik, ebben ne befolyásoljon senki. Volt itt egy anyuka, nagyon tetszett neki a Lola név, de mindenki lehurrogta a nevet, így teljesen más nevet adott a kislányának és megbánta.

Amúgy különben mindegyik név szép és viselhető szerintem.

2011. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár nem az én "szerelem-lány-neveim" mindhárom nagyon szép név,de csak magukban,második keresztnevet nem tennék mellé.Szerintem nem olyan nevek amin bárki gúnyolódna,ha pedig a gyerek-csúfolódásra gondolsz, :) na ők találékonyak,legyen az bármilyen név :) két fiú anyukája
2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!