Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy szülés után...

Normális, hogy szülés után 2-3 hónappal még egyáltalán nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy elég nehezemre esik eleget tenni "házastársi kötelességemnek". Tehetek valamit, hogy jobban legyen kedvem a dolghoz? Más is van ezzel így, vagy én lettem frigid?
2008. febr. 22. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem te lettél frigid,csak neked most a baba az első,és te még mindig elég erős hormonkezelést kapsz a kicsitől,míg a párod ebből semmit nem érez.Én még szülés előtt előtt vagyok,de nálunk pont fordított a helyzet.Úgy érzem a párom nem akar kárt tenni a kicsiben.Próbálok vele beszélni róla,de tiszteletben tartom a félelmeit.

Megteheted azt is,hogy beszélsz vele erről.Szerintem tuti meg fogja érteni.És mondjuk ritkábban,és figyelmesebben fog közelíteni hozzád.Próbáljatok kellő hangulatot teremteni,és arra az 1-1,5 órára,mert többre nem nagyon lehet időtök kizárni a kicsit a buksidból,és csak a másiknak élni.Amúgy a párod nem veszi észre,hogy nem jó neked?

2008. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ezzel én is így vagyok, pedig nekem már 4 hónapos a picim. És pedig másra is tudok gondolni - egyszer már el is tudtam menni a barátnőimmel szórakozni picit este -, de valahogy a szexhez nem fűlik a fogam. Nem tudom miért lehet ez, de állítólag teljesen normális. Bennem egy olyan érzés van, hogy úgy meg lettem háborgatva a hüvelyem környékén, hogy még kell egy kis idő, amíg regenerálódom.
2008. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj!!
2008. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!