Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Vadász mellé milyen jó fiú...

A Vadász mellé milyen jó fiú keresztnév illik?

Figyelt kérdés

Tudom, relatív, hogy kinek mi a jó, de szeretnénk ötleteket, mert nehezen találunk.

Most a Kornélnál tartunk, de még változhat. Előre is köszi!


2008. febr. 22. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gábor, Péter Balázs, Tamás

legalábbis az én unokatesoim szintén Vadászok és nekik ezek a keresztneveik.

2008. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Dávid ugrott be hirtelen.
2008. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az Ákos:)
2008. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem az András tetszik, de Vadász András kicsit fura. Meg a Koppány is a kedvencem.


Péter, Csaba, Artúr, Alex, György, Sándor, József, Zsolt, Zoltán, Patrik, Joel, Bálint, Endre, Péter, Árpád, Benjamin, Mihály, Olivér, Tibor, Gergő, Márton, Albert, Martin, Darrell, Bence, Henrik, Kálmán.. nekem amúgy ezek közül nem mindegyik tetszik, de sok embernek igen, szóval talán nektek is.


Amúgy a Kornél is nagyon bejön.

2008. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Vadász vezetéknévvel szerencsétek van, egyszerű kimondani, mindenki számára érthető stb. Választhattok mellé "egyszerűbb" neveket és "bonyolultabbakat" is. Nekem személy szerint a Kornél nagyon tetszik. "Sz"-szel kezdődő fiúnevet, mint pl. Szilárd, semmiképpen se válasszatok, mert az megnehezíti a név kimondását. Jó babavárást!

2008. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
István .... De jók a többiek is :)Nekem a Kornél nem jön be... :)Puszy
2008. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gusztáv vagy a Gábor.ezek nagyon jól hangzanak
2008. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Artúrt visszavonom... tetezik a név, de nem a Vadászhoz... mert ha egyvalaki is rájön az osztályából, hogy vadász szart túr nem lesz könnyű élete szegénynek:D
2008. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A magyar nyelv sajátosságait figyelembe véve elsősorban magánhangzóval kezdődő, lehetőleg magas hangrendű (eéiioóüűöő)magánhangzókat tartalmazó, vagy vegyes hangrendű keresztnév passzol - nyelvileg.

Persze a döntés a tiétek, ez csak egy nyelvi tanács...:)

2008. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az oó nem magas, véletlenül belekerült...
2008. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!