Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettetek uj törülközöt a...

Vettetek uj törülközöt a picinek, vagy azt hasznältätok, ami otthon mär megvolt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem neki külön törölközőt. Olyat választottam, aminek van egy kis csuklyája az egyik sarkában. Vettem hozzá Tetra kifogót is. A védőnőm így javasolta.
2009. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem is, meg örökölt is a nagy tesóktól,mindet alaposan kimostam használat előtt. Ha van olyan törölköződ, amit még nem használtatok magatoknak, nyugodtan kinevezheted a baba törölközőjének. Az a fontos, hogy elég nagy legyen, bele lehessen fürdetés után bugyolálni.
2009. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
újat vettünk....
2009. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem újat, de sajnos feleslegesen. Direkt babáknak való fürdőlepedőt vettem, első érintésre nagyon jónak tűnt, de két használat után kimostam és eltettem a szekrény mélyére, mert olyan nedvszívó képessége volt, mint egy gumikesztyűnek. Csak tologatta a babán a vizet.

Úgyhogy hirtelen befogtam egy jó minőségű hatalmas törölközőt a mieink közül és vettem neki még egyet.

Ha veszel, akkor figyelj arra, hogy minél nagyobb, annál jobb, annál jobban be lehet bugyolálni a gyereket, illetve nagyon jó nedvszívó legyen.

2009. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a välaszokat!
2009. márc. 20. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első törcsijét újonan vettem, jó puha frottir törölköző. Aztán kaptam egyet ami ilyen babás, kapucnis, de nem szeretem mert vékony. De én vettem kifogót is, ez pelenka anyag, csak vastagabb. Amikor újszülött volt, még ezt használtuk, mert anyukám szerint ez jobb a bőrének. Szerettük azt is, ugyebár ez nagy nedvszívó képességű, hiszen tetra anyag, ami eredetileg is arra van, hogy "nedvet" szívjon :) De aztán amikor nagyobb lett, volt hogy befogtam másikat is, amikor hirtelen nem volt tiszta a saját törölközője.
2009. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!