Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifogyott a bubifúlyóból a...

Kifogyott a bubifúlyóból a folyadék, mit tegyek bele a jóóóóó nagy bubik érdekébe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
folyékony szappan, habfürdő
2011. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már minden kipróbáltam, szappan, folyékony szappan, mosogatószer, habfürdő, sampon. Semmi nem volt olyan jó mint a bolti. Ha teheted vegyél másikat, vagy utántöltőt.
2011. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is sok mindent kipróbáltam, majd a Tesco-ban vettem utántöltőt, mert semmi nem sikerült.
2011. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült mással, mert túl nehéz lesz a bubi és szétpattan. Én 3-4 db-ot veszek egyszerre a boltba.
2011. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ezt én kérdeztem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Azóta nem voltam még Tescoban, de venni fogok ilyet. 500 ft nem nagy összeg, és 1 liter bubi folyadékod lesz.

Nekem sem sikerül soha házilag olyan jóra, mint a boltiak.

2011. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a tusfürdő, mosogatószer, babafürdető kombináció jött be. de inkább veszek ujat vagy utántöltőt, mert igy drágábban jön ki, hogy pancsolom a drága cuccokat.
2011. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

"Ezt én kérdeztem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Azóta nem voltam még Tescoban, de venni fogok ilyet. 500 ft nem nagy összeg, és 1 liter bubi folyadékod lesz.

Nekem sem sikerül soha házilag olyan jóra, mint a boltiak."


Ott én is válaszoltam a kérdésre, tegnap voltunk tescoban, vettem, és nagyszerűen működik.

2011. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Festékboltban vagy háztartási boltban vegyél glicerint, és tegyél hozzá mosogatószert vagy szappant, plusz ugye a víz.

A glicerin ne legyen több a folyadékban, mint 10%!


Minden ilyen buborékfúvóban glicerin van, attól kapja meg a bubi a rugalmasságát és a tartósságát. :)

2011. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Glicerint csak patikában lehet kapni.


Teszkós löttyöt meg tuti nem vennék.

2011. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A vásárlással csak az a baj, hogy 2 kicsivel falun nem igazán tudok megoldani egy tescós vásárlást, ezért érdekelt volna a házi praktika.

Ha valakinek van még ötlete szóljon:)

2011. jún. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!