Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kevés folyadék fogyasztása...

Kevés folyadék fogyasztása miatt szúrkálhat a gyerek oldala?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyire kevés? ilyen melegben egy másfél éves megiszik 8 decit és van hogy egy litert is
2010. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, nem írtam bővebben: 10 éves, és néha ezt mondja, hogy szúrkál az oldala. Azt mondták, talán a folyadék kevés. Néha van csak nála ez, már kivizsgálták, szervi baja nincs.
2010. jún. 14. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

hát az enyém még csak kettő lesz de emléxem suliban nekem is gyakran szúrt az oldalam tesiórán pedig ittam rendesen.

Ha szervi baj nincs akkor jó próbáljátok meg úgy hogy kiméred neki pl. igyon meg délig egy kancsó folyadékot akkor látja ő is meg ti is hogy tényleg iszik.

2010. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam is 10 éves, neki is szokott, szerintem beszorul a levegő, állandóan izeg-mozog, rohangál,emellett nagyon sokat is iszik
2010. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!