Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Besípolt a légzésfigyelőnk én...

Besípolt a légzésfigyelőnk én meg össze törtem magam! Mit csináljak addíg amíg a férjem haza nem jön?

Figyelt kérdés
6hetes a babánk és most délelőtt elaludt így én is pihentem egyet. Nem is vagyok jól mert fáj a császáros hegem!Aludtam és arra riadtam hogy sípol a légzés figyelőnk!Felpattantam és átestem a kis szekrényünkön.Fáj a bordám a hasam a lábamon lejött a bőr. A nagylábujjam meg az egész köröm felszakadt!Szerencsére a babának semmi baja!Téves riasztás volt de most ezért jól össze törtem magam!Ha apa haza jött hová menjek?Az SZTK-ba a sebészetre vagy be a kórházba? :(
2011. jún. 8. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ugye nem az vagy, aki az előbb szapulta a légzésfigyelőket, mert időnként tévesen riasztanak?

Ha nem akkor nézz szét jobban magadon. Ha komoly a baj, hívd ki a háziorvost, a pici baba miatt nyilván ki fog menni. Ha el tudod látni magad, fertőtlenítsd a sebeket, és apával indulj útnak.

2011. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kisgyerekes barátnő, rokon, nagyszülő, aki át tudna szaladni hozzátok, vigyázni a picire, te meg irány a nőgyógyász? Abból, amit leírtál, én csupán a műtéti heg, hasüreg miatt aggódnék egy kicsit. Esetleg hívd fel a nőgyógyászodat, hogy ő mit javasol!
2011. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nem az vagyok!Nem is láttam a kérdést!Én csak egy szerencsétlen anyuka vagyok! :S A lábam bekentem betadinnal de a lábujjamon a köröm majdhogynem lóg! :( Meg el is lilult!Gondolom a kórházba kell mennem majd!A házi orvost nem hívom ki mert mire ide érne apa is itthon lesz!
2011. jún. 8. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet addigra már nem is fog fájni, ha nem dagadsz fel, akkor szerintem sehova sem.


a légzés figyelö meg nem tévesen riasztott. ha elvolvastad a használatit abban írják hogy a babák 15-20 másodperces légzés kihagyása normális. a riasztó meg 15 mp után siplo, majd riaszt. meddigre oda értél vett már levegöt, ez teljesen normális.


ha nagyon rosszul vagy és fáj minden akkor hívj mentöt, szerintem simán mehet veled a baba is.


mondjuk menj az ügyeletre ha annyira nem fáj.

2011. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó felhívom a dokimat is!Most nem nagyon tudok reálisan gondolkodni....nagyon megijedtem!Köszi hogy segítetek!
2011. jún. 8. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A hasad miatt szerintem nem árt megnézetni magad a nőgyógyásszal! Inkább feleslegesen, minthogy baj legyen!
2011. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy rákérdeztem, te szidtad-e a légzésfigyelőt. De még elég friss az a kérdés is. Csak néha nem értem, miért rossza az, ha mindent megteszünk a baba biztonságáért, úgy, mint te.

Vigyázz magadra, gyógyulgass. A körmöd valószínűleg le fog esni, célszerű leragasztani, mert nagyon tud fájni, ha beleakad valamibe.

2011. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ami miatt aggódnék az a hasadon a heg. Az menniyre fáj,nem vérzik,nem látsz semmi furát rajta? Ha nank nincs baja,szerintem a többi az nem nagy gond. Szegény,sajnállak:-( Ha elfogadsz egy tanácsot: ha angel cares légzés figyelőd van,állitsd kevésbé érzékenyre!
2011. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

kedves első válaszoló!


megköszönném, ha nem ferdítenéd a dolgokat. Egyáltalán nem szapultam egy légzésfigyelőt sem, attól mert nekem nincs rá pénzem. Örülj, hogy neked telik rá! De jó lenne ha nem szapulnál minden ilyen jellegű kérdésnél. Egyáltalán nem írtam senkinek sem, hogy ne vegyen, mert ilyen sz*r vagy olyan sz*r, szerintem, csak te fújod fel ennyire ezt az egészet és ferdítesz azon, amit írtam.

2011. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Bementünk a kórházba!A körmömet leszedték a sebészeten és egy pár öltést is kaptam mellé!2bordám megrepedt. A dokim éppen bent volt ügyeletes volt és csinált egy uh-t. Egy kicsi helyen bevérzett a belső heg!2nap múlva kell mennem kontrollra hogy megnézze javult e a helyzet!Addig is pihennem kell meg kaptam gyógyszert!:S
2011. jún. 8. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!