Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjem hason altatni 3.5 hós...

Merjem hason altatni 3.5 hós kisfiamat? Koraszülött volt! Légzésfigyelőnk van!

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom kb. 2 hetes kora óta hason alszik (2 nap és 15 deka plusszunk volt csak a koraszülöttekkel szemben), mert háton ordított, így szereti. Ez csak egy ok a sok közül, ami hajlamosít a bölcsőhalálra. A doki is azt mondta, hogy ha így alszik jót, akkor így alszik. Én is állandóan hallgattam, hogy lélegzik-e még, de a védőnő azt mondta -pont 3.5 hónapos volt a lánykám-, hogy már abbahagyhatom a rémüldözést, ha eddig nem volt légzéskimaradás. Nekem nem volt légzésfigyelőm. Szóval: csak nyugodtan.
2009. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy szeret aludni,akkor hagyd.Az enyémek is csak így aludtak,háton vagy oldalt nem.
2009. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor egy hétig kórházban voltunk.Ott az összes gyerkőcöt hason altatták az ápolók.Még az enyémet is, aki csak oldalt alszik.Gondolom, akkor nyugodtan aludhat a babód hason, ha úgy szeret.
2009. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen nyugodtan. az én kisfiam is koraszülött volt, légzésfigyelőnk volt, és mindig hason aludt olyan kb 7-8hós koráig :) mára már 21hós :)
2009. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nappal hason alszik ,de az éjszakáktól félek :( Amúgy ha elkezd forogni ,teljesen mindegy hogyan teszem le ,úgyis úgy fog aludni ahogy neki jó ,nem ?
2009. dec. 27. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem párnán alszik és tudja forgatni a fejét, akkor nyugodtan altathatod hason. A hason alvás és a bölcsőhalál között szerintem az volt az összefüggés, hogy ha az igen pici baba belefordult a párnába nem tudta kifordítani a fejét. Nem a hasonfekvés maga.

Persze lehet hogy rosszul gondolom.

2009. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen ha elkezd forogni ugyis megfordul, nekem éjszaka is hason aludt, és nem volt gond szerencsére. DE nem volt a feje alatt párna. én a kommented előtti válaszolo voltam megint.

Sly

2009. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!