Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolcon mi a helyzet bölcsőd...

Miskolcon mi a helyzet bölcsőde terén? Tényleg be kellene már most íratnom az 5,5 hónapos kisfiam, ha azt akarom, hogy 2 évesen felvegyék?

Figyelt kérdés
És mi van ha akkorra mégsem úgy alakulnak a dolgok?
2009. márc. 18. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, 1 évvel előtte érdemes szétnézni, hova szeretnéd vinni a kicsit, tehát még ráérsz. Én a Szilvás utcai bölcsibe fogom vinni a babám, már feliratkoztunk, arról tudok nyilatkozni. Ha akarod irj privit, leirom, mit tapasztaltam részletesen. Úgy tudom, a PEtneházy bölcsibe kell egy kis protekció.
2009. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Miskolcon mi a helyzet, de nálunk már egy évvel ezelőtt kellett szólni mielőtt be akarjuk íratni, min. egy évvel. De már akkor azt mondták hogy egy két hely van. Úgyhogy nincs vesztenivalód, nézd ki hova akarod és menj be, kérdezz rá, és írasd fel minél előbb. Ha meg mégsem megy akkor max lemondod vagy későbbre teteted.
2009. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megkérdezem még a védőnőt is aztán majd kiderül. Kedves első válaszoló,le van tiltva a privid,így nem tudok neked írni. :) De azért köszi!
2009. márc. 19. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,engedélyeztem a privit, bocsika :-))) irj ha még aktuális...
2009. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Miskolc melyik részén laktok?
2010. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Avas,1es ütem. A Petneházy bölcsibe vagyunk várólistán,októbertől megy majd a legény.
2010. júl. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!