Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik típust válasszam?

Melyik típust válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Fogalmam sincs, melyik a legpraktikusabb? Nem terepre kell, inkább bevásárlásokhoz. Szerintetek? Adnátok tanácsot?


2011. máj. 30. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A minosege alapjan az elso. Bar az arat nem lattam
2011. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szomszédunknak az elsö van. Ö a mély kocsi után használta (kb 7 hós kortól) de lecseréték mikor a gyerek tudott menni egy ennél még egyszerübbre egy quinny zapp-ra.

jó a peg perego, szoktam néha használni, de a zapp még egyszerübb.

2011. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bertonink van, de nem ajánlóm, mert kb. 1-2 hónapos és alig használt, de már az egyik kerekével baj van így alig lehet tolni! De az igazság az, hogy ha nem lenne kerék probléma akkor, ajánlani tudnám, mert én imádom, csak tegnap nagyon felboszantott! :o)
2011. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vásárlához a második.
2011. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!