Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy terhes vagyok? 19L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal(21) 3 éve együtt vagyunk. Már egy hete késett,és elég rosszul éreztem magam reggelente,ezért vettem egy terhességi tesztet.Pozitív lett. A gond csak az,hogy mindketten egyetemre járunk és viszonylag elég messze lakunk egymástól. Abortusz szóba sem jöhet,mert én nagyon örülök a babának.Ő tipikusan az a fajta,aki szereti a függetlenséget(sokáig csodálkoztam is,hogy ilyen sokáig kitartott a kapcsolatunk).Azt hiszem nem nagyon fog örülni a hírnek:S Mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm!
2011. máj. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valahogy úgyis meg kell tudnia. Ülj le vele beszélni, és legyél őszinte.
2011. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

én 18éves vagyok szintén terhes. A párommal én 2éve vagyok együtt lassan. én úgy csináltam,hogy mondtam neki, hogy pozitív lett a teszt aztán odaadtam neki. Először elég hitetlenkedve nézte mert nagyon halvány volt a 2.csík. Aztán ahogy teltek a napok egyre jobban hozzászokott a gondolathoz és mostmár nagyon várja a babát. Ha gondolod priviben szívesen segítek neked.

6hkm

2011. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Add a kezébe a pozitív tesztet, és abból leesik neki. Így nem neked kell hebegned, habognod. Sok sikert! Írj majd, hogy mit szólt, remélem melletted marad!
2011. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm,hogy írtatok és bíztattatok! Miután feltettem a kérdést,rögtön felhívtam,hogy nem-e tudna ide utazni,mert mondanom kell neki valamit.Másnap reggel itt volt. Először csak beszélgettem vele teljesen más dolgokról,aztán a kezébe adtam a tesztet. Rettentően izgultam,hogy mit fog szólni,mindeneggyes megrezzenését figyelemmel követtem. Először csak leűlt és maga elé nézett,aztán hirtelen mosolyogni kezdett és megcsókolt.:))) Hihetetlenül boldog vagyok.Komolyan arra számítottam,hogy kiakad,de elmondta,hogy örül és majd megoldjuk azt is,hogy együtt élhessünk. :)
2011. máj. 29. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy így alakult a dolog! Boldog babavárást! 3. válaszoló voltam.
2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. máj. 29. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!