Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 39. héten vagyok. Ma hirtelen...

39. héten vagyok. Ma hirtelen bevizesedett a bokám. Lehet ez szülés előjele? Holnapra beszéltem meg a babámmal :-)

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

én az 5. hónaptól vizesedtem. Előjelnek előjel, de nem jelenti azt, hogy ma, holnap fogsz szülni, csak, hogy közeledik:-)

Én drukkolok, hogy holnap megszülj, mert akkor egynapon születnek a fiammal:-), ja, és 1 évvel ezelőtt ezen a napon, én is megbeszéltem vele:-) be is tartotta:-). Pihenj amennyit még tudsz! Könnyű, gyors szülést!

2011. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó!!!! Köszi! Nekem kislány lesz, ha minden igaz :-)
2011. máj. 17. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem pénteken vizesedett be a bokám, és vasárnap bújt ki a fiam:)

De én így is beszéltem meg vele:)


Nagyon könnyű szülést, és sok boldogságot!

2011. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi lett? :) Hallgatott rad?
2011. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem!

Ma voltam dokinál, átadta a bábakoktél receptjét, kedden reggel kell meginnom. Aztán szerdán reggel (kiírt napon) meg fog piszkálni, szerinte reális lesz aznap.

De majd meglátjuk :-)

2011. máj. 20. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor könnyű szülést kívánok Neked!
2011. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm :-)
2011. máj. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!