Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek ilyen gyerekutánfutót...

Vennétek ilyen gyerekutánfutót? Megéri, vagy rága ennyiért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 17. 10:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a d lemaradt.
2011. máj. 17. 10:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy drága, de azt sem, hogy húú de jó árba van. Szóval szerintem árába van.

Ha olyan család lennénk, aki sokat biciklizik, akkor vennénk, nem szégyellném. De mi inkább csak sétálunk, így nincs rá szükségünk.

2011. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én roppant balesetveszélyesnek tartom,nem vennék,csak ha kizárólag olyan bicikli úton tudsz közlekedni vele ami nem az autó útból van lecsippentve hanem külön,távolabb van.szerintem drága is,hiszen ezt hamar megunják a kicsik inkább saját bringát vennék ennyiért.
2011. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én láttam egyszer egy ilyet, 3 év forma kisfiú ült benne szúnyogháló is volt rajta, nagyon élvezte... :)
2011. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, még nagyon régen ( 10 éve) vettük. Akkor 50 ezer Ft volt, épp, hogy behozták Magyarországra. Ahhoz képest, olyan sokat még mindig nem csökkent az ára, de szerintem már nem is fog.

Nem is tudom, hogy ajánljam e vagy sem.

Nekem a nagyok ikrek, de az egyik lány mozgássérült lett. Azért vettük, hogy őt is vihessük magunkkal ha biciklizünk.

Visszaemlékezve, ketten talán 3-4 alkalommal ültek benne együtt. Amíg kicsik voltak, elültek a bicikliülésben, amikor már nagyobbak lett, az egésszéges lány már jött maga tekerve. Persze a kettő között kimaradt egy kis idő, akkor vittük őket együtt is, de mondom, csak párszor.

Hosszú út az elég unalmas volt nekik bent ülve, ezért nem nagyon mentünk. Inkább sétálgatva pótkerékkel biciklizett.

Ha sokat túráztok, akkor talán érdemes venni, ha csak egy egy két alkalommal használnátok, akkor a pénztárcátoktól függ.

Lehet, hogy balesetveszélyes, nem tudom, velünk nem történt semmi, de vigyáztunk is. Persze autók között nem lavíroztunk.

2011. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vennék.

A gyrek pont annyuira utazik lent, hogy csak szívja a szmogot, másrészt alig lehet lánti, balesetveszélyes.

Kimondottam idióta dolognak tartom.

2011. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem szmogban vinném a gyerekeket.A kutatások szerint biztonságosabb mintha biciklin vinnéd.

Nekem ahoz kéne hogy szeptembertől oviba vigyem a kisfiam a tesó akkor lesz 1 éves.Az ovi kb 15-20 percre van biciklivel.Busz nem megy arra kocsink nincs.

Szóval a két gyerkőcnek kényelmes lenne mégha esik az eső akkor is.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. máj. 17. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:

11.52-es vagyok.

Arra, amire Te használnád, mindenképpen megvenném. Kényelmes, praktikus, még az ovis cuccok is simán beférnek az utánfutóba. Ha pedig tudsz kis utcákban menni, akkor pláne.

2011. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amerre én mennék alig járnak autók.
2011. máj. 17. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!