Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Patrik...

Mi a véleményetek a Patrik névről?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori?
2011. máj. 16. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon gyakori,ez is tömegnév,ovi tele van vele.
2011. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, tényleg. De én személy szerint nagyon szeretem ezt a nevet, a legjobb barátomat is így hívják. :)
2011. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nagyon gyakori és semmi egyediség nincs benne.
2011. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó név (mi számít gyakorinak?? mert a 2010 es adott név listán sincs benne az első 10 ben) illetve ha gyakorit ismertet adsz az a baj ( a külvilág számára) ha ritkábbat akkor meg az...:)

Jót úgyse tudsz mondani mindenre lesz kritika:)

Nekem amúgy olyan határozott, pasis név, de kissé kemény az én ízlésemnek, de van aki meg direkt ilyet keres :)

2011. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem borzasztóan nem tetszik. Kolléganőm fiát hívják így. Becézni Patinak becézi... hát semmi férfiasat, és szépet nem látok benne.Sose mondtam neki,és neked se bántásból írtam. Neked kell tettszen, és szeresd. Ne adj mások véleményére. Mi is nagyon nehezen választottunk leendő kisfiunknak nevet. Én is kérdezgettem itt, de borzasztó kommentek jöttek. Aztán mikor már a sokadik név se fefelt meg a köz ízlésének, úgy lettem vele lesz@rom. Ha akarják csúfonli mások, nem csak a neve miatt köthetnek bele. Mert ugye ez a fő kifogás, hogy minek különleges név egy gyereknek. Majd csúfolják. Lehet duci lesz, vagy szemüveges, vagy vörös hajú, vagy dadogni fog, és akkor mért hívjam úgy ahogy a köz ízlés elvárja?

Boldogságos babavárást!

2011. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jó név, lendületes, vidám kiscsávót tudok elképzelni hozzá. :)

Nem is tudtam, hogy ez most gyakori, egyetlen ilyen nevű kisfiút sem ismerek.

Egyébként meg ne is törődj vele, minden harmadik-negyedik kisgyerek Bence meg Jázmin, mégis toplistás nevek évek óta. :)

2011. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kisfiamat igy hívják.nem bántam meg h ezt a nevet adtuk neki.mi falun élünk és itt Ő az egyetlen Patrik.hát hogy az oviba mennyir gyakori,nem tudom.nálunk a faluba nincs ovoda,csak a közeli városba,de mivel még nem jár a fiam igy arról nem tudok nyilatkozni.
2011. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!