Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek bele menjek?...

Szerintetek bele menjek? (baba névadás)

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és kisbabákat várok. Párom angol származású, és 2 hónap múlva ikreknek adok életet. Ezzel semmi baj sincs, de ő külföldi nevet akar adni a piciknek, én pedig magyart. A vezetéknév Sparks, és ehhez szeretne valami idegen csengésű nevet.

Szerintetek mit tegyek? Ja igen: írnátok szép magyar és angol neveket? Nagyon-nagyon megköszönném! :)


2011. máj. 14. 15:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most bejelentem a két kislány nevét, és megfogadtunk pár tanácsot! :)

Isabella Sparks és Romina Sparks lett a két pandúr. :) A szülés zökkenőmentes volt, a babák egészségesek, és gyönyörűek! Köszönjük a neveket! Azért Isabella és Romina, mert magyarul is ugyanígy mondják, mint angolul! :)


További szép napot Nektek!

2011. júl. 12. 12:56
 32/35 anonim ***** válasza:

Gratulalok! Jo egeszseget! :) Szep nevuk van, ugyesen megoldottatok vegul :)

Nalunk is megszuletett Hanna May Tucker :)

2011. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!! Nagyon sok boldogságot és egészséget a kicsihez! A neve pedig gyönyörű! :)
2011. júl. 12. 20:51
 34/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek! :)
2011. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2011. júl. 13. 13:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!