Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor látok TGYÁSból végre...

Mikor látok TGYÁSból végre pénzt? Másnál is ilyen lassúak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
dec 8 van megigényelve,de a munkahelyem csak jan 19-én küldte el.Amit magam intéztem el azt már régóta megkaptam,de ezt nem!
2009. márc. 11. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem nagyon rugalmas volt. 3.án szültem következő hónapba már kaptam amikor a fizukat utalták.
2009. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi 3 honap mulva kaptuk meg
2009. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

december 15-én szültem és dec 8 tól lett megigényelve és a munkahelyem csak jan 19-től küldte el,azóta semmi.13500 ft ból nem igazán élek meg!

Párom nem tud segíteni,otthon lakom és anyuékat is már így is lemeritettem!

2009. márc. 11. 21:18
 4/7 A kérdező kommentje:
És mikor fognak utalni?március 19 én már 3 hónapja lesz!
2009. márc. 11. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen hívd fel őket! Én se kaptam több, mint két hónapig pénzt (családit). Meguntam a várakozást, felhívtam őket, mert a nagyok után járó pénzt se küldték és azért a 64 ezer forint hiánya már elég nagy érvágás volt a családi költségvetésben. Kiderült, hogy "rendszerhiba" történt, az ügyintéző állítólag utalt, de a rendszer valamiért nem fogadta el. Két nap múlva a számlán volt az összes pénz (a két kimaradt havi is).
2009. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan telefonszámot tudsz adni ami létezik és fel is e veszik?Utolsó válaszoló?
2009. márc. 11. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Én bács megyei vagyok, Kiskunhalashoz tartozunk TB szempontjából Neked azt a kirendeltséget kell felhívnod, ahonnan a pénzt várod, nem egy központi számot. Nézz utána, honnan kell várnod a pénzt és a neten meg tudod nézni a számukat. Remélem sikerrel fogsz járni!
2009. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!