Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 évesen megmondjam nekik,...

25 évesen megmondjam nekik, hogy pocsék szülők voltak?

Figyelt kérdés
A szigorú tiltó, a hobbijaimat fikázó nevelésük következtében lett szociális fóbiám (egyre több mindent titkoltam el előlük, majd mások elől is), ami tönkretette a legszebb éveimet. Azt tudom, hogy nagyon szeretnek, és mindent megadtak, de ez szerintem az ő hibájuk volt.
2011. máj. 13. 15:26
1 2
 11/14 anonim válasza:

@17:49


Szerintem mindenkinek volt többé-kevésbé ilyen élménye. Viszont a kérdező azt írta, hogy szerették és mindent megkapott. Az itt válaszolók többsége vszínűleg 16-18 évesen a szüleiket okolta mindenért, de egy 25 éves felnőtt ember vállaljon már felelősséget a saját életéért és ne a környezetét okolja könyörgöm!

2011. máj. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
engem is szerettek es mindent megadtak a szuleim viszont megis csapnivaloak mert sajnos nem minden esetben csak ez szamit...nekem es a kerdezonek tobbe neked meg kevesbe vannak ilyen emlekeid ennyi az egesz...
2011. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

07:41


Nem, a különbség abban van, hogy én azt állítom, hogy 25évesen ilyen módon megpróbálni bosszút állni a szüleiden gyerekes dolog.

2011. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha elolvastad az elozo vaszaimat akkor latnad hogy en is azt tanacsoltam hogy ne mondojon semmit mert nincs ertelme viszont azt egy percig sem vitatom hogy ne lennenek valos problemai a neveles miatt
2011. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!