Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után akinek fogadott...

Szülés után akinek fogadott orvosa volt most is hozzá jár nőgyógyászhoz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha igen, ugyanúgy megkérdeztétek, hogy járhatsz-e hozzá.Pénzt adtatok neki a vizsgálat után?Vagy gyógyszeriratás után?Mi szüléskor nem nagyon tudtunk adni neki.Pedig megérdemelte volna.
2011. máj. 13. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, szülés előtt és után is ő maradt az orvosom, fel sem merült a váltás és az is teljesen természetes volt, hogy hozzá járok továbbra is

a normál magánrendelői tarifa szerint fizetek

2011. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz még csak 6 hónapja szültem, de nem fogok orvost váltani. nagyon meg vagyok/voltam vele elégedve. Nem kérdeztem,hogy járhatok-e,szerintem ez természetes. Mivel magánrendelésre járok hozzá, a vizsgálat végén megkérdezem, hogy mennyivel is tartozok:):)De volt hogy a kórházba kellett mennem hozzá, ott soha nem fogad el pénzt.
2011. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kisfiammal nem akartunk fogadott dokit, aztán hamar változott a véleményünk. Kapott a szülésért pénzt, a varratszedéskor adtam át. Utána mindig annyit fizettem, amennyit normál esetben is elkér a vizsgálatokért.

Most a második babánkat várjuk, mikor mentem hozzá, hogy megbizonyosodjunk a pöttömke létéről, rögtön mondta, hogy hogyan is tovább, nem kellett kérdezni, hogy vállal e.

(Pedig tuti emlékszik rám, maradandó élmény voltam szülő nőként.)

2011. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha én a kórházba járok be hozzá?Akkor is fizetnétek?Mert tényleg nagyon jó orvos, bármi gondom van hívhatom.És nem anyagias!Soha nem mondott összeget!
2011. máj. 13. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ahhoz járok,aki a fogadott orvosom volt szüléskor(előtte nem ismertem),az éves vizsgálatért 5000 ft-ot szoktam fizetni.

Amikor pocakos voltam,nem fizettem minden találkozáskor,én sem bírtam volna anyagilag:(!

Évente 1x viszont nem sok az 5000 ft.

2011. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!