Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » FONTOS! Szülés után hasmenés...

FONTOS! Szülés után hasmenés 3,5 hónapja?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés

2. babám 3,5 hónapos,első gyermekem előtt örültem,ha 1x tudtam menni egy héten.Most meg napi 2x amit hascsikarás előz meg.ha egy nap nem megyek már örülök.

Segítsetek,mitől van ez?


2011. máj. 13. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, mi itt nem fogjuk tudni megmondani, hogy mitől van.
2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem is tud csikarni ami régen nem volt, de normál, és nem 2x egy nap. söt volt már hogy igen erös görcs elözte meg a nagy wc-t, de csak ritkán.


menj orvoshoz vele, lehet nem rendezödtek a beleid rendesen vissza.

2011. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

pontosan!


(Amúgy a napi egy a normális, de napi 2 sem abnormális - bár attól is függ, hogyan táplálkozol. De mivel neked a szülés idézte elő a változást, nem kéne elbagatelizálni, vizsgáltasd ki.)

2011. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Esetleg volt valaki hasonló cipőben?

2011. máj. 13. 14:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen !Én!:D5 hónapos volt mire elmúlt!Szoptatsz?Nekem azt mondta a dokim,hogy felgyorsúlt anyagcsere...le is dobtam 30 kilót:D
2011. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én nem tudok sajnos szoptatni!

Miért neked arra fogták?

Mondjuk előnye is van:)

2011. máj. 13. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:
igen!Arra...jól jött ,hamar lementek a kilók:D
2011. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a szoptatásra mondták. Már kezdtem beletörődni, amikor valaki azt mondta, hogy a szoptatás miatt kialakulhat allergiás reakció is. Nehezen megfejtettük, hogy valószínűleg a tejtermékek okozzák a problémát. Elhagytam őket, 3. napon megszűnt a problémám. A szoptatás abbahagyásával ismét tudtam őket fogyasztani. Hogy valóban "allergia" volt-e nem tudom, mert senki másnál nem hallottam ilyenről azóta sem.
2011. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nálam tuti nem a szoptatás miatt van,ugyanis már nem szoptatok!

A napi tejfogyasztásom pedig megáll max 1dl-nél(amennyi két kávéba szükséges)...

Várom a további válaszokat is!

2011. máj. 13. 20:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt a dolog. A baba előtt jó volt a 2 nap 1x nagyvécé, de mikor megszületett a kicsi volt olyan, hogy napi 3x (!!!) kellett menjek, de akkor is csak hasmenésem volt. Én se tudtam szoptatni, de nálam magától abba maradt egy hónap után. Azóta rendesen mennem a dolgok, de ennek már majdnem több mint 2 éve. :) Azért Te vizsgáltasd ki szerintem. Biztos, ami biztos. Szerintem a beleid még nem álltak vissza rendesen a helyükre.
2011. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!