Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszahozni a...

Hogyan lehet visszahozni a kedvet a sexhez, ha a várandósság alatt jópár hónapra orvosilag el volt tiltva az ember lánya és szinte hozzászokott a sexmentességhez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült:((((((Az 5.héttől tilos volt a szex,most 10 hónapos a babám,de megvagyok szex nélkül,pedig előtte lételemem volt:(.És a rossz az égészben,hogy a férjem is megvan nélküle....
2011. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elso valaszolonak csak gondolod hogy a ferjed megvan nelkule en nem hiszem gyorsan valtoztass ezen mert lehet hogy ramegy a hazassagod.Kerdezo en is tiltva voltam de miutan eltelt a 6het mar alig vartuk hogy egyutt legyunk de vegig terhesseg alatt is kielegitettuk egymast csak a behatolas volt tiltva a gyongedseg stb nem ha igazan szerertitek egymast menni fog sok sikert
2011. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Evés közben jön meg az étvágy,szexelni kell,aztán majd megjön a kedv is.Hihetetlen,de tényleg így van.


Elsőnek meg:nem hiszem,hogy jól el van nélküle,.inkább csak el van úgy,hogy VELED nem csinálja.Vigyázz mert ennek nem lesz jó vége (le lehet pontozni nyugodtan,de nem akarom,hogy úgy járj mint a barátnőm)

2011. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Egész nap együtt vagyok a férjemmel és nem megyünk egymás nélkül sehova,szóval nem csal meg,csak egyszerűen a gyerek totál leszív mindkettőnket estére,reggel meg már5.20 kor kukorékol!
2011. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyit,hogy az én férjem nem az a tipikus pasi sajnos,mindig is én voltam a forróbbvérű,Ő nem egy lepedőakrobata,de mióta ismerem ilyen ...és 15 éve vagyok vele...
2011. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudok: evés közben jön meg az étvágy. Furán hangzik, de ha néha erőlteted a dolgot, még ha nincs is kedved, meg fog jönni, és egyre többször eszedbe fog jutni, főleg, ha még jól is sikerül.

A másik, hogy igen, vannak olyan férjek, férfiak, akik simán megvannak hónapokig szex nélkül, nem tudom, sokan miből gondolják, hogy minden férfi pár nap szexmentesség után már rosszul van, és rohan megcsalni a párját. Az a kapcsolat olyan is...

2011. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!