Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem merek csinosan...

Miért nem merek csinosan öltözni, veletek is előfordul?

Figyelt kérdés
30 éves lettem, és amióta még a kisfiam is megszületett tiszta öreges lettem, így is érzem sokszor magam, pedig visszanyertem az alakom, de mintha nekem "nem szabad"na, ilyen hülye érzésem van...
2011. máj. 10. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a megfelelő ruha kiválasztása esik nehezemre. Úgy érzem "le vagyok maradva". Nem azt mondom, hogy mindig a legújabb trendek szerint öltöztem, de kb. képben voltam, meg tudtam, hogy az épp divatos holmik közül mi áll nekem jól, mit mivel kombináljak. Most meg olyan érzésem van, hogy nem tudom, mit vehetnék fel, amiben nem vagyok régimódi, nem válok nevetségessé, de a 32 évemmel ugyanolyan ruhákat mégsem vehetek fel, mint a tinik. A kosztüm azért túlzás, a farmer-póló összeállítást meg már nagyon unom. Szeptembertől dolgozom is, úgyhogy én is elég tanácstalan vagyok. :(
2011. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is furán érzem magam néha egy ideig amikor valami olyan ruhát veszek fel,de aztán egy idő után megszokom hogy megint hordhatok ilyemiket,főleg ha még egy pár pozitiv visszajelzért is kapok. Ha az alakod megengedi nyugodtan öltözz csinosan,először lehet hogy furán fogod érezni magad,de aztán átmegy rajtad,és odáig leszel magadtól,meg mindenki más is milyen jól nézel ki! Itt a nyár,tessék venni egy pár csini rucit,NEM VAGY ÖREG 30 ÉVES ANYUKA LÉTEDRE.
2011. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy darabig én is így voltam vele. Aztán egy alkalommal elmentem venni egy újabb farmer, bő póló összeállítást, mert hatalmas melleim lettek, és szégyelltem. A butikos csaj addig erősködött, amíg fel nem próbáltam egy szűk póló, rövid szoknya kombinációt. Beleszerettem. Azóta büszke vagyok az "adottságaimra"
2011. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is néha nevetségesen érzem magam, főleg ha magassarkút és/vagy szoknyát akarok felvenni, mert mindkettőt nagyon ritkán hordok, de ez régen is így volt.

Volt már olyan, hogy elindultam itthonról magassarkúban, aztán a kapuból visszajöttem átvenni egy kényelmes lapos cipőt :)))))

Bár nálam ez a magassarkú-mizéria a magasságom miatt van (174 cm), úgy érzem magam bennük, mint egy zsiráf :)

2011. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
biztos számít h ugye nem vagyok (velem korú) emberek közt, meg h általában szabadidőben vagyok...igen, ujra meg kell szokni..
2011. máj. 10. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:

A chopper motoros társadalomhoz tartozom. Nálam maradt a favorit a rocker póló, farmer, bőrnadrág, derékig érő haj. Erre anyósom a 30. szülinapomon közölte, hogy ideje lenne hajat vágatni, és göndöríteni, valamint konszolidáltabban öltözni.

Most 39 vagyok, a helyzet változatlan, így érzem jól magam.

2011. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen érzésem van,csuda tudja miért?!

Annyi csinos anyukát látok,magamat pedig mindig olyan "lepukkantnak".Itt nem az ápoltságról beszélek,csak úgy általánosságban,első pillantás alapján.Bár ez régebben is így volt,sosem néztem magam jó szemmel,de mostanában.Kedvem sincs kimozdulni néha,pff.

2011. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 kicsim van egy 4 éves és egy 2, évek óta nem öltöztem fel úgy mint régen, egyrészt bennem is van egy ilyen hülye érzés hogy én egy anyuka vagyok nem egy fiatal nő (holott fiatal nő vagyok...).

Másrészt baromira nem érzem praktikusnak mondjuk az olyan ruhát amiben nagyon viselkedni kell (gyerek után hajolgatni, ne adj isten futni, gyalogolni, sétálni stb.nem túl kényelmes benne) illetve a frizurát, műkörmöt stb.t sem.

Pedig jól néz ki és tetszik is és volt is korábban de így gyerekek mellett vhogy furán érezném magam vele.

(Ha már visszamentem volna dolgozni EMBEREK közé:) az persze más).

2011. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak az olyan ruhákban érzem magam furán, amikben nem lehet akárhogy mozogni. Megszoktam, hogy nadrág van rajtam, meg olyan felső, ami úgy rendesen takar (mármint nem egy zsák, de általában trikókat hordok vagy hasonlót), igaz, én a fiam születése előtt is így öltözködtem, inkább vagányabb cuccokat hordok. De ha néha szoknyát veszek fel, főleg ha rövidebbet, akkor furán érzem magam, hogy nem tudok olyan öles lépésekkel közlekedni, ahogy szoktam :D Meg pl. most kaptam egy nagyon csinos felsőt, tök jól néz ki, de az biztos, hogy ebben nem lehet olyan szélesen gesztikulálni, ahogy én szoktam, mert akkor tuti kint lesz a mellem :)
2011. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért az kéne h másoktol kapjak pozitív visszajelzést, vagy min,érezzem h nem öltöztem hülyén fel, sajnos akiket ismerek anyukák, pont nem "öltözködősek"
2011. máj. 10. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!