Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldották meg a csomagolás...

Hogy oldották meg a csomagolást nyaraláskor (repülővel)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a rengeteg pelusra, bébiételre, tápszerre, stb. Illetve van olyan külföldi nyaralóhely (ország,város,szálloda) amit ajánlanátok? Ahol nagyon jól éreztétek magatokat, ti is és a gyerek is?
2011. máj. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

pelust bébiételt tápszert minek viszel?

Főleg repülőn. A gatyádat kifizeted pótdíjra. 2 napi pelus és 2 napi kaja. Minden országban van közért ahol lehet vásárolni.

2011. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Húúú,mi ezen már 3x vagyunk túl...idén 3 éves lesz,már nem kell tápszert csomagolni(illetve amikor először mentünk,Gran Canaria volt az úticél,az meg ugye Európa,mindent megkaptunk a szupermarketben(ami AUCHAN!!! volt).Oda vízforralót vittünk csak(meg persze az első 1-2 napra elegendő tápszert,üveges bébidesszertet-7 hónapos volt-,babavizet,és innivalót(0.5 l-es Hipp alma+édeskömény teát ivott).

Tavaly(2 éves volt) és előtte(15 hónapos volt) Egyiptomba mentünk(Hurghada),na,az keményebb dió volt.Amikor először mentünk,pakoltunk mindent:pelenka,popsitörlő,kész tápszer(a Nestlé féle kakaós,és kekszes tápszert itta,ami 2x250 ml-es kiszerelésben van),gyümölcsből,joghurtból,pudingból szintén a Nestlé műanyag dobozos 4x100 ml-es kiszerelést vittük.Inni a fentebb említett Hipp italt.Meg is volt a megengedett súly(még több is,de a sógornőmékkel mentünk,így hozzájuk is pakoltunk),ne aggódj!Aztán tavaly már tapasztaltabbak voltunk.Nagyon jó minőségű pelenkákat lehet kint kapni,ezért nem pakoltunk,csak 2-3 napra valót(úszópelenkát innen vittünk,azt nem láttam kint,bár speciális bababoltban szerintem van,hiszen MINDEN van kint is,csak pénzed legyen).Az üveges Hipp-ről leszokott,Bolero alma italporból készült vizet iszik,így-mivel már tudtuk,hogy kint is lehet kapni nekik való vizet,így csak a portokat vittük,és a kabinbőröndbe beraktunk 5-6 2 dl-

2011. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs,elment:almalevet.A kakaót vittem(az képviselt súlyt),és gyümölcsös Nestlét sem,mert a nyugodtan megehetik kint ők is a banánt,almát,szőlőt.Pár pudingot raktam csak.

Idén is készülünk,most még egyszerűbb lesz:még pelenkás(remélem nyár végére leszokik),tehát elvileg azt viszem,de csak pár darabot.Úszópelust szintén,popsitörlőt is(holott a ott is nagy választék van,és jó minőségű,de én ragaszkodom a Pampers Fresh-hez).Gyümölcs,joghurt,innivaló nem kell,és a kakaó szempontjából is egyszerűsödött a dolog.A Nesquick-nek van 3in1 ben kis zacskós kakaója(egy tasakból én kb 2.5 dl-t csinálok,pedig az van ráírva,hogy 180 ml-hez,de annyira sűrű,tömény,hogy akár 3 dl is kijön belőle),amihez csak víz kell(azt meg lehet kint kapni).A melegítést úgy oldottam meg,hogy a cumisüveget beleállítottam forró vízbe(a csapba).Ennyi.Ja!Mosogatáshoz vittem Neomagnol tablettát,forró vizet engedtem a cumisüvegbe,tabletta bele,a cumit belefordítottam,és pár órát úgy hagytam.Az öblítéshez ásványvizet használtam.Mivel mi all iclusive utazásra megyünk,korlátlanul áll rendelkezésre a szállodában(de különben is nagyon olcsó,és szerintem minden szállodában ingyen adják).Ne haragudj,ha hosszú lett!

2011. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél.
2011. máj. 7. 16:24
 5/5 anonim válasza:
megszeretném kérdezni hogy a 7 hónapos babámmal utazok júliusba repcsivel és a repülöre mit vihetek fel pl cumisüveg...
2011. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!