Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Doktor vezetékné...

Szerintetek a Doktor vezetéknévhez milyen nevek illenek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Bubó
2009. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

A kérdezőtől elnézést kérek, de már régen röhögtem ilyen jót, mint az első válaszon.

De hogy válaszoljak is, hát nem vagytok könnyű helyzetben. Nekünk is hasonló gondunk volt, csak nálunk a családnév olyan, hogy több névvel értelmes szóösszetételt alkot, amin mi magunk is jókat röhögtünk. Semmi értelmes ötletem nincs, de nem írtad, hogy fiú, vagy lány és így nehéz segíteni. Mondjuk a Bubó semleges, de nem hiszem hogy erre gondoltál.

2009. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Zoltán - Katalin - ...esetleg House...:D
2009. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 vav22 ***** válasza:
100%
huuuuuh nekem is a Bubó jutott eszembe először. Amúgy nekem a Doktor Dominik tetszik a legjobban. :-)
2009. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát igen elég vicces,de nem mindenkinek...
2009. márc. 8. 19:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
19:00 vagyok. Hát az biztos, hogy nem mindenkinek. Gondolom ti is ezt szertnétek elkerülni. Én is írok neked a mieinkből egyet, hátha te is jókedvre derülsz, hogy más is hasonló cipőben jár: Bot Anika Na ezt most mondd egybe. Egyébként létező női név. De van jobb: Bot Ond és még sorolhatnám. Akollegáink fantáziája is határtalan volt.
2009. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ezek illenek a nevetekhez: Milán,Levente, Zalán,Richárd

Bianka,Liliána,Laura,Janka

2009. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem szeretném ha később csúfolnák a gyereket.
2009. márc. 8. 19:43
 9/17 vav22 ***** válasza:
100%
4. vagyok. Az én nevemmel is vicceltek már, és jót nevettem velük. Szerintem ezek nem bántó jellegűek. Amúgy sokat gondolkoztam rajta, de a Dominik tetszik még mindig a legjobban, mert az olyan alliterációs mind a kettő "Do"-val kezdődik.
2009. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Adhattok olyan keresztnevet, ami eltereli a hangsúlyt a vezetéknévről. Amennyiben azt akarjátok.

Pl: Doktor Annamária, Helga, Ágoston, Barnabás. Sikeres választást!

2009. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!