Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki szokott járni a Kismamá...

Valaki szokott járni a Kismamás börzére?

Figyelt kérdés
Most mennék először áprilisban,de elég bizonytalan vagyok,hogy milyen árakat lehet kiírni a rucikra,és egyéb dolgokra.Nem akarom,hogy hülyének nézzenek ha túl olcsón,vagy túl drágán adom a cuccokat.Valaki tud kiindulópontot adni?köszi
2009. márc. 7. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én voltam néhányszor,de csak vásárolni.Az árak elég változóak,van akinél 100ft-ért vettem rugikat.De volt olyan aki 400-500ft-ért adta őket.Mi szinte mindent ott vettünk meg,pár dolgot leírok:Autósülés chiccho 4000ft

pihenőszék 1000ft(igaz nem márkás,de szerettük)

etetőszék 4500ft

ruhácskák 100ft-500ftig.

De ha esetleg drágábban teszed ki és nem kel el,akkor a börze végére lejebb viszed az árat.

Volt olyan eladó is akinél ha több mindent vettél akkor olcsóbban adta oda.Nagyon rugalmasak az eladók,akik többnyire a saját gyermekük ruháit ,dolgait árulják.

Sok sikert kívánok!

2009. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam, vásároltam is nagyon jó dolgokat, egyikről sem lehet megmondani, hogy használt! Szinte teljesen új rugi 400-500 Ft-tól van, vagy pl vettem babafarmert 550-ért, Mexx vékony, nyári nadrágot 500 Ft-ért. A legdrágább ruha, amit vettem egy polár kapucnis kezeslábas volt, úgy emlékszem 1400 Ft-ba került.

Bodyt börzén nem vettem, de úgy emlékszem az áruk 200-300 Ft-tól vannak.

Minden ár attól függ, mennyire használt a ruha (mennyire fakó, utánvarrt-e), vagy milyen márkájú (van-e egyáltalán márkája).


Jótanács és nem sértés! Ha el akarsz adni, előtte tedd rendbe a ruhát, mosd ki, ha kell, vasalóval húzkodd ki és hajtsd össze, és a standon mindig rendezgesd el, mert lesznek vásárlók, akik összetúrják.

Mindenképp jó benyomást fog kelteni! Én is azokhoz mentem oda, ahol szépen össze voltak hajtva és rakva a ruhák, nem pedig egy hatalmas kupacba ömlesztve. Volt olyan is, ahol a ruha koszos volt, vagy mintha a kutya szájából szedték volna ki... ezeket meg sem néztem.

2009. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. márc. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!