Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Patrícia...

Mi a véleményetek a Patrícia névről?

Figyelt kérdés
Szerintem kellően elegáns, de becézni is lehet, pl. Patti :)
2011. ápr. 23. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Mi mas nevet valasztottunk, de ha pl a ferjem ragaszkodna ehhez, akkor el tudnam kepzelni mindenfele erolkodes nelkul.

Erdekes, de a pattanasra en soha nem asszocialtam, ha meghallottam a nevet.

Nekem van 2-3 Patricia nevu ismerosom, mindharom normalis lany, az egyik nagyon jo baratnom es egy igen belevalo, vicces, nagy szaju, kozvetlen no.

A ciganyok sem jutnak errol a nevrol eszembe, a mi kornyekunkon nem igazan adjak ezt. Amikor en kislany voltam, akkor a legtobb ciganylany Renata, Angela, Cecilia, Apollonia, Olga volt az iskolaban, teny, hogy azota eltelt husz ev es nem tudok elszakadni az osszefuggestol, barhol, barmikor meghallom ezeket a neveket egybol kampos orru, csunya ciganlanyokra gondolok...

Sajnalom.

2011. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én semmiképpen nem kötöm a cigányokhoz ezt a nevet. Nekem sem tetszik túlzottan, de nem is idegenkedek tőle. Szóval számomra amolyan semleges név.
2011. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik ez a név, de ettől szép az élet, hogy nem vagyunk egyformák.

OFF: Ki az a Szabó Patrícia?

2011. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, de nem becézném: se a Patti, se a Patri nem tetszik.
2011. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!