Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én már nem merek itt válaszoln...

Én már nem merek itt válaszolni semmire! Akkor mire való ez az oldal?

Figyelt kérdés

Ha szép, finoman, nem bántóan megírom a véleményem, lepontoznak. Miért is? Mert 10ből 8 mást ír? Semmi bántót nem szoktam írni, ha valaki kérdez, gondolom az másik verzióra is kíváncsi, ha nem és csak "begyűjti" a számára hasznos válaszokat akkor minek ír ki kérdést?

Mégis minek pontozzuk le egymást csajok?

Ti nem unjátok még?

Vagy mindig olyat kell válaszolni ami a kérdező ízlésének megfelel?


2011. ápr. 22. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem érdekel a pontozás. Megírom a véleményem,és annyi.
2011. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Valamelyik nap én is kiakadtam ezen, ez az én kérdésem akkorról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ne törődj ezzel!Mindannyian mások vagyunk,más véleménnyel és vannak,akik ezt nem tolerálják túl jól.Ekkor jön a "jól lepontozom dacból,dühből".Van ilyen.

Azt gondolom,hogy legtöbb esetben nem is a kérdező pontozza le a válaszadókat,hanem a kedves válaszadó társak,a fent említett okoból.Mondjuk,még mindig jobb,ha itt ereszti ki a fáradt gőzt az anyuka,mint odahaza a gyerkőc rovására.Nyugiiii,nagy levegő. :)

2011. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

sokféle ember van


-akinek igazán szüksége van a válaszra

- -II- és meg is köszöni a válaszokat

-aki csak provokálni akar

-aki már tudja a választ de megerősítést vár

-aki megerősítés helyett arra vár hogy valaki ellentmondjon és lehessen egy jót vitatkozni.


az esetek többségében a pontozás nem jó semmire ha meg annyira sértő a válasz akkor fel kell jelenteni a választ.


idegeskedni nem érdemes, max köpsz egyet.

2011. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Te ezen még kiakadsz? Hány de hány olyan választ írtam, ami normális volt és abszolút kultúrált, de épp nem egyezett a tömegízléssel, meg is kaptam a 0 %-ot, pedig hasznosabb volt mint a többség, csak épp nem úgy gondoltam, ahogy mások.

Nem kell foglalkozni ezzel, írd meg szépen és kultúráltan amit gondolsz, a sok sekélyes meg nyomkodja csak a piros kezecskét, megvan a napi örömük.

2011. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ki kéne szedni a pontozás lehetőségét, túl sokan felidegesítik magukat miatta...néha én is, mert tapasztalom hogy még az olyan kérdésekre adott válaszok is le vannak pontozva hogy "Mi a babád neve?"


Bevallom, én is szoktam lepontozni választ, akkor, ha égbekiáltó nagy ostobaságot ír, ami talán még veszélyes is. (pl. a dohányozz nyugodtan terhesen én is bagóztam napi fél dobozt és nem éett baj...típusú válaszok kiverik a biztosítékot) de sokan valóban csak arra használják mert nincs jobb dolguk. Semmi, de semmi értelme a hasznosságot mérni, mert itt csupa laikus van, mindenki írja a véleményét, tapasztalatát, ami nem egyezik ugyanis nincs két olyan anya a világon aki mindenben egyetért, hát még ha össze van engedve ezer?

2011. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na én ezért törlöm két naponta a megválaszolt kérdéseimet...

Mert nem akarom tudni, hogy melyik válaszom hogyan alakul.

Sőt a toplista meg egyebek sem érdekelnek, néha egy egy válaszra ami "névtelen" ott használom a százalékot, mint "nevet" de inkább azt se...

És az a baj, hogy egy olyan kérdést nincs itt ahol ne jelenne meg valaki, pontozgatni.:(


A hasznosság mutatót csak a kérdés kiírójának kéne használni. Sokszor lehet a hasznos választ a kérdező pont a válaszolók miatt nem látja...

2011. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtatok, sok igazság van benne. Igazából nem bosszankodom napi szinten, csak most.... na mind1. Tényleg lehet, hogy nem a kérdező pontozgat. Ha más ostobaságot vagy égbekiáltó dolgot ír, azt én is lepontozom, de én nem szoktam, csak teljesen finoman megközelíteni a dolgokat. Talán tényleg nem érdemes ezen agyalni...Annak viszont örülök, hogy mások is így gondolják!
2011. ápr. 22. 11:52
 9/11 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Olyan sokszor olvasom itt,hogy kiakadnak egyesek a pontozás miatt.Én komolyan mondom vagy én vagyok ennyire banga de én sosem tudom,figyelem mikor pontoznak le vagy föl.Öszintén azt sem tudom hol kell nézni!Hi hi:).Ha írok egy választ akkor a véleményem vagy a tapasztalatom írom le és max azt nézem meg esetleg a kérdező reagált e rá írásban!A többi nem érdekel.

2011. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt hiszem 81%ra felkapaszkodtam az értelmes válaszaimmal,de egyszer csak valamiért lepontoztak valami 68%-ra és fel is csesződtem,pont ez miatt m nekem is más véleményem volt mint a többségnek és hát ez van...

Én nem pontozgatok senkit elolvasom a kérdést ha tetszik esetleg-de az utóbbi időkbe már azt sem-esetleg válaszolok ,a butaságokon meg jót mosolygok,többet ér mint h egésznap ezen rágjam magam...


Ja meg amit külön birok ha nincs mibe belekötni ak a helyesirással v az ékezet elmaradásába v esetleg a röviditésekbe is belekell kötni m az lét fontosság mint h elolvasta volna a mondatom lényegét!


Ilyesmin ne edd magad,felesleges!

2011. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!