Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet kapni...

Debrecenben hol lehet kapni nagy méretü puha macit?

Figyelt kérdés
Kislányom odavan érte,és szeretnék az első szülinapjára venni neki.De nem tudom hol kapható nem méregdrágán?A neten néztem,de nem találok.
2011. ápr. 21. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Játékboltokban:

piac utcán az alexandra palota elött a nagytemplom felé ott a kirakatban mindig van medve.


a forumban a II. emeleti játékboltban is van sok plüss.


próbáljátok meg turiban is abból sok van a városban , pesti út, csapó utca mindegyik turiban van nagyobb plüssjáték.

2011. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!Megnézem a piac utcait,nem nagyon járok arra,igy nem is voltam még ott.A turi azért nem jó,mert újat szeretnék neki!Aranyos vagy.:-)
2011. ápr. 21. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülök hogy segíthettem!


ha elég sok pénzt szánsz rá érdemes megnézni a forum beli NICI -ben is bár azok nem a klasszikus macik.

2011. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam kapott egy tőbb mint 1 méter magas, nagyon puha barna macit a Régióból. 15 ezer Ft volt
2011. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,meg nézem majd a régiót,bár az kicsit drágának tünik,olyan 10 ezer körül gondoltam.
2011. ápr. 22. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!