Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újpesti Szent Anna óvoda?

Újpesti Szent Anna óvoda?

Figyelt kérdés

Ha igen, pár szót tudtok róla írni?

Lehet, hogy oda fog járni a kisfiam ősztől és csak érdeklődnék!

Köszönöm előre is!


2011. ápr. 20. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi voltunk személyesen megnézni. Ti nem? Leírok pár dolgot, ha még valami érdekel, írd meg, ha tudok, szívesen válaszolok. Szóval mi az óvodavezető asszonnyal beszéltünk, megmutatott mindent. Szeptembertől csak a Liszt Ferenc utcai oviba van felvétel, a Tanoda téribe nincs. Elsősorban a gyakorló katolikus hívő családok gyermekei várják, ezt többször hangsúlyozta nekünk az óvodavezető. Plébánosi ajánlást kérnek a beiratkozáshoz. Vegyes csoportok vannak. Minden nap van olyan lelki gyakorlat féle foglalkozás, illetve beszélgetés a gyerekekkel. Egyházi ünnepeket, jelentősebb szentek ünnepeit tartják. A hely családias, kicsi, azt hiszen csak 3 csoport van. Régi épületben, nem különösebben korszerű belülről sem. Az udvar nekem nem nagyon tetszett, kicsi és kevés a szabad tér, szerintem.
2011. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

A kisfiam két unokatestvére oda jár, a szüleik nem nagyon mondtak rosszat róla...

Sajnos mi nem jutottunk el megnézni, lekéstem róla, de jövőhéten megyün beiratkozni, akkor körülnézünk mindenképp.

Hú, ezt az ajánlást nem is tudtam, hogy kell.....

Igazából két helyre jelentkezünk, ezt az ovit azért gondoltuk a férjemmel, mert ide járnak az unokatesói is, plusz azért talán komolyabban foglalkoznak a gyerekekkel... de ezt csak én gondolom... nem tudom így van-e...

2011. ápr. 22. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:
A beiratkozáshoz gyermekorvos által írt egészségügyi alkalmassági igazolás is kell. Nekünk ezeket mondták. De azért persze be lehet iratkozni plébánosi ajánlás és orvosi ig. nélkül is, de az esély a felvételre csökken. Elsősorban azokat veszik fel, akiknek a nagyobb tesója már oda jár, aztán a plébánosi ajánlással rendelkezőket, aztán a többit, ha van még hely (így mondta az óvodavezető).
2011. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!