Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az etetőszékről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 20. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan ilyenünk van!Mi nagyon szeretjük de viszont kicsi konyhába nem ajánlom!
2011. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó nekünk hasonló van.Mikor még nem tud ülni akkor hátra lehet dönteni.Nagyon praktikus.Az én kisfiam 3 éves de még minden nap használjuk.Szereti a fiam is.Az igaz hogy kis konyhába nem ajánlom mert elég sok helyet elfoglal.
2011. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyanilyen van, más márkából. Nagyon praktikus, imádtam, főleg, hogy kb 4 hós korától ücsörgött benne, mert dönthető, párnázott, kényelmes, így míg én főzőcskéztem, a kicsim játszikázott, pihikézett benne.

Azt viszont osztom én is, hogy kis konyhába nem való, elfoglalja az egészet.

Sajnos mi csak 1 éves koráig tudtuk használni, mert "kikéreckedett" belóle, és azóta csak az asztalhoz ülve szeret enni.

Így mi nem használtuk olyan sokat.

2011. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk meg ilyen volt, de túladtam rajta. Kb. két hónapot használtuk, amíg a fiam nem tudott ülni, aztán vettünk egy ikeás antilop etetőszéket, hogy majd azt visszük a mamához meg ide-oda, és rászoktunk. Az ikeásat már rég felérte a fiam, és rendesen oda tudott ülni, míg ebben a "fotel" székben még egy évesen sem tudta volna megenni a kaját(ha tudott volna egyedül enni) a karjainak felemelése nélkül.

Szóval nekünk nem jött be, pedig úgy vettük, hogy ki tudja, hogy a kistesó mikor fog tudni ülve enni, de inkább maradok a pihenőszékes, ölben való etetésnél, és miután ül, marad az ikeás szék.

2011. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!