Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leírnátok, hogy mikor mit és...

Leírnátok, hogy mikor mit és hogyan kell intézni?

Figyelt kérdés

Munkahelyem nem tb kifizetőhely és én vagyok az első, aki onnan megy szülni. A bérszámfejtőnek fogalma sincs, hogy miket kell intézni, de őszintén szólva nem is nagyon segítőkész. A januári táppénzes papírjaimat csak tegnap küldte be az OEP-hez :-(

Ha nem lenne túl nagy gond, valaki le tudná írni, hogy miket kell elintézni? Előre is köszönöm!


2009. márc. 3. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az egyszeri anyaságihoz és családi pótlékhoz nem kell a munkahely közre működése. TGYÁS-t illetve később gyedet csak a munkahelyen keresztül tudod intézni. A MÁK honlapján szépen külön meg vannak a nyomtatványok, az OEP-nél válogatni kell a kendermagban.

2009. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a táppénzes papírjaimat, amit ad a doki, mindjárt a tbnek adtam le. A tb meg utalta a számlámra a pénzt.

Szülés után bementem a tbhez, és kitöltöttünk minden papírt, és utalták a pénzt. A munkahelyemmel nem is nagyon kommunikáltam...

Menj mindig a tbhez, ők tudják, mikor mit hogyan kell csinálni.

2009. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!