Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biciklizni hányadik héttől...

Biciklizni hányadik héttől nem ajánlott? Kell pénzt adni a szülésznek? Elég csak a szülésnél adni vagy hamarabb is kell?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még a 8-ik hónapban is bicikliztem egy keveset. Pénz nem adtam a dokinak se vizsgálatokon se szülésnél és mégis minden simán ment!
2009. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A biciklizés válltozó van olyan aki veszélyeztetett terhes annak az elejétől nem szabad,de vannak olyanok is akik a terhesség végéig kerékpároznak.Ha nem tiltja orvos akkor addig járj kerékpárral amíg nem érzel fájdalmat vagy kényelmesnek érzed.Az orvosnak szoktak adni pénzt meg a szülésznőnek is bár mi ajándék csomagot csináltattunk a szülésznőnek de nem kötelező ha nem akarod.Sőt én nem is tartom helyesnek hogy külön jutalomban részesítsük az orvosokat mert ugye ezért kapják a fizetésüket,de a kismamák a jobb ellátás reményében szoktak adni és sajnos el is várják.A fogadott orvos az más,mert te fogadod meg.Nem szüléskor szokták adni hanem utánna a dokinak meg varratszedéskor.
2009. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki azt mondta, hogy nyugodtan lehet, csak ne essek le róla..:-D

A pénzt, ha nem fogadott dokinál szülsz nem kell adni, de ha elégedett voltál és szeretnél adhatsz neki, a családi kasszához mérten. Ezt a varratszedésnél szokták, mielőtt elhagyod a kórházat, mert akkor kettesben vagytok.

2009. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nov. 5.-én még bicikliztem,nov.-8.-án szültem.Ha nincs orvosilag megtiltva,és még tudsz a pocakodtól,szerintem addig bringázz amíg csak akarsz.Ha nincs fogadott dokid,akkor nem kell a vizsgálatokért fizetned,szülésnél sem kell,hacsak nem voltál mindennel maximálisan megelégedve,és persze a családi kassza is megengedi.jó egészséget!
2009. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a szülésem napján is bicikliztem, reggel még nem gondoltam hogy délután szülni fogok. A szülésznek én nem adtam pénzt, de legközelebb úgy gondolom hogy inkább arra fordítok több figyelmet hogy megint ilyen jó szülésznőm legyen mint aki nekem jutott. A dokinak pedig varrat szedéskor adtam pénzt.
2009. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!