Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy megy az óvodai beíratás?...

Hogy megy az óvodai beíratás? Miket kell vinni? Gyerkőcömet is vigyem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyerek any.szül. kivonata, lakcímkártya, a személyid, valamint néhol kérik a munkahelytől a papírt ha visszavárnak, nagyobb úgy az esélyed.

Nálunk legalábbis harc megy az ovis helyekért, annyira sok a gyerek és kevés az ovi.

Arra én is várom a választ, hogy vinni kell-e a gyereket, ezt én sem tudom.

2009. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én óvónő vagyok. Szerintem nyugodtan vidd el a kicsit is a beíratásra. Mi hívni is szoktuk őket is. Ilyenkor be szoktuk hívni őket a csoportszobába, megmutatjuk nekik az óvodát, az udvart.Egy kis ajándékot is szoktunk a nagyokkal készíteni nekik (persze óvodája válogatja)Egy kis ismerkedés nem árt és nem teljesen idegen helyre kell majd később menni. Lesz vmi fogalma az oviról.
2009. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 3. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!