Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Játszótérre mindig...

Anyucik! Játszótérre mindig csak ti viszitek a gyerkőcőt, vagy apa is szokta?

Figyelt kérdés
Ma is több apukát láttam a játszótéren,de ált. az anyukák szoktak többségben lenni persze.Ha apukát látok a gyerekével,mindig eszembe jut,nálunk erre még nem volt példa,hogy a párom vitte volna őket hintázni vagy csúszdázni és ez rosszul esik...Mindig csak én megyek velük,apa dolgozik estig,hétvégén meg nincs ilyesmire ideje...Pedig sztem néha neki is jót tenne.Nálatok az apuka mennyire aktiv ilyen dolgokban?
2011. ápr. 7. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vagy én, vagy együtt, vagy ő, ha nekem nincs kedvem menni.
2011. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez fura.

Az én férjem is sokat dolgozik, de ha teheti, jön velünk a játszóra. Ő is jegyezte már meg, hogy általában ő az egyetlen apuka a játszón.

Igaz én egy 4, egy 2,5 és egy 1,5 éves gyerekkel járok, így nekem is elkél a segítség :-D

Főleg, mivel általában a játszón csak én játszok a gyerekekkel, a többi anyuka ül a padon és beszélget. Tőlük akár le is eshet a gyerek csúszdáról!

Néha apa egyedül megy velük, akkor én otthon próbálom utolérni magam a takarításban.

2011. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Általában együtt megy a család, szombaton vagy vasárnap, hét közben nem, mert itthon is vannak hinták, csúszda, homokozó, családi házban lakunk. Egyedül a férjem egy-két alkalommal vitte a gyerekeket, és nálunk sincs soha másik apuka a játszótéren, csak Ő.
2011. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Jó olvasni,hogy vannak apukák,akik ugyanúgy viszi a gyerkőcőket a játszótérre,ahogy az anyuka,sőt van hogy együtt megy a család.Én csak álmodozhatok erről...Nekünk szinte alig van családi programunk,családi életünk,sokszor szomorú vagyok ezmiatt.

Az egyik válaszoló rosszul értelmezte sztem a kérdésemet és indoklásomat,azt irta,ő nem nézne le senkit-apát- azért,mert a gyerekével elmegy a játszótérre.Nos,én sem nézek le sekint ezmiatt,csak irigylem picit az anyukákat,meg a gyerekekt,akiknek az apukájuk tud időt és energiát szánni ilyensmire is.

2011. ápr. 8. 14:00
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg inkább az a furcsa, hogy mostanában látok 1-2 apukát napközben sétáltatni a gyerkőcöt (még babakocsis). Lehet, hogy szabin van, de ha nem, akkor miből élnek? Vagy éjjel dolgozik az apuka? Én ezen csodálkozom inkább....

Kérdésedre válaszolva: mi még csak most kezdtük a játszóterezést, napközben nyilván én viszem, mert én vagyok itthon, de ha apa 5-ig dolgozik, és épp a játszón vagyunk (általában 6-ig szoktunk ott lenni, fél5-5-től) akkor oda jön, és ott van velünk. Ha ő viszi a fiunkat, inkább villamosozni mennek, vonatot nézegetni meg ilyen fiús dolgokat csinálni. De szerintem később, ha már nagyon jó idő lesz, munka után ő is lemegy vele a játszóra, vagy hétvégén hárman megyünk.

2011. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!