Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Játszótérre mindig...

Anyucik! Játszótérre mindig csak ti viszitek a gyerkőcőt, vagy apa is szokta?

Figyelt kérdés
Ma is több apukát láttam a játszótéren,de ált. az anyukák szoktak többségben lenni persze.Ha apukát látok a gyerekével,mindig eszembe jut,nálunk erre még nem volt példa,hogy a párom vitte volna őket hintázni vagy csúszdázni és ez rosszul esik...Mindig csak én megyek velük,apa dolgozik estig,hétvégén meg nincs ilyesmire ideje...Pedig sztem néha neki is jót tenne.Nálatok az apuka mennyire aktiv ilyen dolgokban?
2011. ápr. 7. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az én kislányom apukája is elviszi,de csak amióta beszél,előtte nem igazán merte.

általában hétvégeken.

ha sokat dolgozik hétvégén is a férjed,akkor megértem,hogy nincs ideje,de miért nem beszéled meg vele?

2011. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én párom 7-7ig dolgozik,szombaton 2ig. Így természetes hogy én hordom a 13hónapos lányomat a játszótérre. De sokszor van hogy ő viszi le játszani,ha ráér. Ha kell babakocsival is kiviszi sétálni,mindég is kivitte.

Persze én is jobban szeretem ha együtt van a kis családunk.

2011. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az elmúlt 3 évben egyszer vitte,de akkor is elfelejtette a vizet és utánuk kellett mennem.
2011. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a helyzet kicsit "más" mint átlagba,apa van itthon a picivel.De játszótérre nem szoktak menni,mert itt falun úgy érzi,kinézik,hogy "nem dolgozik".Volt már a faluban a játszón,de mivel csak anyukák voltak,nem érezte jól magát,kicsit furán néztek rá.

Van saját kis játszónk itthon,homokozó csúszda,mászóka.Azt előszeretettel használják.De játszótérre még együtt se szoktunk menni,én örülök,ha itthon van egy kis időm,meg bőven eleget vagyok emberekkel munka közben.

De szerintem semmi rossz nincs abban,ha esetleg együtt mentek,vagy apa is viszi néha a csemetét.Én ezért senkit nem néznék ki.

2011. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap az apja viszi a lányomat, következő nap én. Aztán amíg egyikünk odavan a lánnyal, addig a másik vacsit főz, és mire nagy éhesen este hatkor beesünk az ajtón, mindig ott a meleg étel az asztalon :)

Délelőtt én megcsinálom a házimunkát, vagy ha úgy adódik, hogy elmennék valahova, amíg ők játszóznak, akkor megfőzöm a vacsorát is.

Persze, könnyedség, hogy fél 9kor megy el, és háromra már itthon van, illetve a lányom is szívesen jön velem kozmetikushoz, tornázni - de amikor barátnőkkel beülök valahova, akkor apára van bízva :)

2011. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi gyakran járunk játszótérre a két fiúnkkal és nálunk a férjem is sokat viszi ki a fiúkat, ő legalább annyira élvezi, mint a gyerekek.
2011. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hét közben én viszem, hét végén apája. Akkor én szusszanok és nyugodtan megszakítás nélkül végzem itthon a nagyobb házimunkát amit hét közben nem tudnék a nyüzsi babámtól :)


Nálunk szerencsére a férjem maximálisan kiveszi a gyereknevelésből a részét már születéstől fogva. Legyen az fürdetés-etetés vagy akár kakis pelenka. Ugyanígy a séta vagy a játszóterezés...bár kicsit murisan néznek ki együtt a homokozóban ülve és várat építve :)

2011. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Áltban heti 1x vasárnap ebéd alvás,játszi így alakul de akkor 3an megyünk együtt én sem viszem egyedül meg ő se.
2011. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem gyakran viszi a srácokat (hétvégén, illetve nyáron hétköznap is, mikor későn sötétedik), nagyon élvezik, én meg addig utol tudom érni magam itthon, vagy elmegyek sportolni, barátnőzni.
2011. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem járunk gyakran játszótérre. De ma este együtt vittük a kislányunkat. Nagyon jó kis program volt, máskor is megyünk majd.
2011. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!