Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hordozót vegyek születe...

Milyen hordozót vegyek születendő gyermekemnek? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Minimonkey-t néztem vagy valami hasonlót.
2011. ápr. 5. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalam a fo szempont mindig az volt, hogy a babakocsival kompatibilis legyen. Kisebb kiruccanasoknal (pl vasarlas, ugyintezes) nagyon jol jott, hogy az alvo babat (mert picikent a gyermekeim kb az elso kanyarnal MINDIG bealudtak az autoban) hordozostol kivettem, raraktam a babakocsira es nem kellett felebresztenem, majd ugyanigy vissza.

Az elso hordozonk graco volt, akkor nem igazan erdekelt a toresteszt, mert nem nagyon autoztunk, a hordozora is alig volt szukseg, de graco kocsit vettunk es adtak hozza.

A masodik babanal sokat autoztunk, peg perego babakocsit vettem kompatibilis hordozoval (primo viaggio), akkor jo volt a torestesztje, azota mar vannak ujabb modellek, meg mindig jonak szamitanak.

2011. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Maxi Cosi Cabriofix használtan már 15-körül kapsz, minőségi és nagyon sok babakocsival kompatibilis!
2011. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez hiper-szuper(most az ára is):D!


[link]

Ez is nagyon jó!


[link]


[link]

Nekem ez az etalon!!!!

2011. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jajjjjjjjjjjj,vagyok olyan hordozót??????

Én manducát vettem,barátnőmnek Beco van,mindekettő nagyon jó.Amit Te kinéztél az is jó lehet!!!De azt vedd figyelembe,hogy nyáron nagy melegbe iszonyatosan összeizzadtok ezekben a magadra kötős dolgokban.Így én nem is használtam nyáron....

2011. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagyok=vagyis :D
2011. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo vagyok.

En sem tudtam, hogy az anyukan hordozorol van szo, bocsi, hogy feleslegesen valaszoltam.

Nah, ebben viszont nem tudok tanacsot adni, mert halvany lila gozom nincs a temarol, nekem ez nagyon nem a stilusom.

2011. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat!Igen sajnos nem egyértelmüen tettem fel a kérdést!

Én is attól tartok hogy nagyon melege lesz ebben a hordozóban de újszülöttként meg jobb ez mint a rendes kenguruk vagy nem?Amúgy még a baby björn kengurut néztem még.

Autós ülésünk az van egy peg perego mert van már egy 2,5 éves kislányunk neki meg römer king van.

2011. ápr. 6. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen hordozom a gyerekeimet, ezt a fajtát nem ismertem. Elsőre azt gondolom, hogy csecsemőnek nagyon jó lehet, amit hiányolok az az, hogy nincs háton hordozós lehetőség benne és egy 10 kg feletti gyereket sem elöl sem a csípődön nem javasolnék hordozni.

Tehát, ha inkább az első hónapokra vennéd, szerintem rendben van, de a 15 kg-os határt fenntartásokkal fogadom.

Én újszülött korban kendőbe kötöttem őket, sima Nandum van. Meg kell tanulni a kötési mógokat, de bele lehet jönni...

Most már lehet öregszem (a fiamnál nem volt ilyen gondom), de a 7 kg feletti lányom hosszú távon nagyon húzta a vállamat kendőben, ezért vettem egy mei tai-t. Ezt csak 3 hónapos kortól lehet használni 15 kg-ig, de ezt lehet előre, oldalra és hátra is kötni. Szintén párnázott és a derék+váll viszi a súlyt.

Ez nagyon bevált. Mindkettőt linkelem:

[link]

[link]


Jó hordozást!

2011. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy én a 2,5 éves fiamat hordoztam nyáron, (szeptemberi, tehát nem volt akkorra pihe súlyú) nem volt kellemetlenebb, mint "egyedül izzadni" :)
2011. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a választ!

Az első hónapokra gondoltam ezt a hordozót következőnek néztem a baby björn kengurut,de mei tai-t is néztem már 3 hónapos kortól.

2011. ápr. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!