Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legegyszerűbb anyák...

Melyik a legegyszerűbb anyák napi köszöntő? Vers, ének, bármi.

Figyelt kérdés
Amit alig 2 évesemmel tanítgatnék. Ha pár szót megjegyezne belőle, szerintem már akkor elolvadnának a nagyik :)
2011. ápr. 4. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok. De ez engem is érdekel. :)
2011. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon van jó pár vers anyák napjára:

[link]

2011. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én 3 éves kisfiam tavaly ezt szavalta el nekem,úgy hogy én nem is tudtam arról,hogy tanulják az oviban:

"Anyukám anyukám találd ki,

Hogy az én nagy kincsem ugyan ki!

Ki más is lehetne,ha nem te

Ültess hát gyorsan az öledbe! "


Én nagyon meghatódtam rajta!!!

2011. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam tavaly ezt mondta a nagyiknak 2 éves volt:

Az én szívem kisóra,

Szeretet a rugója.

Mindig csak azt ketyegi,

Nagymamámat szereti.

2011. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos. És 2 éves létére ezt el tudta mondani? Mennyi idő alatt tanulta meg?

Az én lányom is már mondogat 1-2 sort az énekekből, mondókákból, ezért gondoltam rá, hogy meglepjük a nagyikat.

2011. ápr. 5. 10:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, köszi a többieknek is!
2011. ápr. 5. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

A kisfiam nagyon cserfes, hamar megtanult beszélni. Ő az ilyen rövid verseket 4-5 elmondás után megtanulta, de minden gyerek más. Nálunk mindenki csodálkozott, hogy fiú létére ennyire szépen beszél. Most 3 éves olyan dumája van, hogy csak nézünk sokszor.

2011. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!