Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Kamilla illetve...

Hogy tetszik a Kamilla illetve Lilla név?

Figyelt kérdés

Mi jut róla eszetekbe, hogy hallatszik, hogyan becéznétek? :)

Hogy hangzana egyszerre mindkettő?

... Kamilla Lilla, vagy ... Lilla Kamilla a jobb? :)


2011. márc. 30. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy Tóth Kamilla Lilla nevű ismerősöm. Nekem csak a Kamilla tetszik. A Lilláról valamilyen virág jut eszembe.
2011. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Külön-külön szép. Együtt nem. Én nem szeretem a dupla keresztneveket. Eléggé megszenvedtem vele, haragszom is emiatt a szüleimre...


Semmi extra nem jut róluk eszembe, mindkettő szép női név :)

2011. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Kamilla szép :)
2011. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Még messze vagyok a gyermekvállalástól, csak azért jó gondolkodni :) Csak attól félek hogy nem fog tetszeni a picinek amid adok neki és ezért gondoltam dupla névre, aztán amelyik nem tetszik neki, azt nem használja :)

Várom a tovább válaszokat is.

2011. márc. 30. 19:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tetszik, de együtt nem adnám.
2011. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A Kamilla nagyon nagyon tetszik :) Egy kedves, vidám és okos lányt képzelek ehhez a névhez.

A Lilla kevésbé jön be, ismertem egy Lilla nevű csajt, aki drogos volt, és finoman szólva egy r*banc.

2011. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lilla nagyon szép és szerencsére kevesen adják. A másik is jó, de együtt a kettő túlzás egy kicsit.
2011. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) az én nevem is Lilla, de a többi Lilla ismerősöm nekem sem szimpatikus, régen nem szerettem a nevem, de már egyre jobban kedvelem :) Kamilla pedig nagyon tetszik is, és Kamilla névnapon ismertem meg a barátomat is, innen is az ötlet :)
2011. márc. 30. 20:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

a lilla nagyon nagyon nagyon szép, kedvenc nevem.

a kamilla annyira nem tetszik mivel a kamillatea jut róla eszembe, amivel a sok szemárpámat kellett borogatni és utáltam, deszrintem a lilla az a BEST!!

2011. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ neked is, örülök hogy tetszik
2011. márc. 30. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!