Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havonta mennyi költötök...

Havonta mennyi költötök élelmiszerre?

Figyelt kérdés
Hány gyereked van?
2011. márc. 30. 18:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van, de még soha nem számoltam össze őszintén szólva.

Naponta kb. másfél liter tej fogy, egy kg kenyér hol elég, hol nem, van, hogy még fél kg sem fogy el. Néhány db zsemle.

Gyümölcsből mandarin, banán ami jobban fogy, minden héten egyszer veszek.

Húst hétvégén, akkor egy alkalommal 2-3000 Ft-ot költünk.

2011. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, 6 fős háztartást vezetek (2 szülő + 4 gyerek), talán magyar viszonylatban soknak tűnik, de havonta 1600-2000 euró elmegy.
2011. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek! Mi 3an vagyunk, picur még 5honapos! Rŕ heti kb. 5-10euro megy el! Nekünk havi 300-350 eurobol kijön a kaja!

Elözö, az még nekem is sok, ez mind kajŕra? :-)

2011. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Egy gyerkőcünk van,kb. havi 90000 Ft-ot költünk élemiszerre,ebben benne van a hús,gyümölcs,zöldség.Nyáron kevesebb,mert a kertben terem sokminden,de télre kifogyunk.
2011. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

2. vagyok: ez egy nagyon hozzávetőleges összeg, és ennél valószínűleg valamennyivel kevesebb. Hetente egyszer vásárolok az egész hétre, de az élelmiszerek mellé becsúszik ez-az, tisztítószerek, szalvéta stb. Tudom, hogy átlagosan mennyit fizetek alkalmanként, ezt szoroztam be.


Egyébként azért ennyi, mert nem az ár, hanem a minőség alapján válogatok.

2011. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

90000??????????????? havonta?

te jó ég mennyit esztek?


nálunk havi szinten: 25-30ezer ebbe a gyerekek kajája is benne van a kicsi üveges bébiételt estik (3 felnőtt 2 gyerek )

2011. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nálunk is sok pénz megy el kajára.2 felnőtt és egy 2 éves.Ma ezen ugrottunk össze a párommal.Kíváncsi vagyok mennyit költ más vagy én csinálok vmit nagyon rosszul.Nekünk amúgy az a fontos h egészséges ételeket együnk sok zöldséggel.
2011. márc. 30. 19:32
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hárman vagyunk,2 felnőtt 1 2.5 éves gyerkőc.Nekünk 50-60e,de ebben benne van a tisztítószer is,de a bölcsi nincs.Mondjuk,még hozzájön,az,hogy mi útközben reggelizünk,mert mindkettőnk munkája utazással jár.

Amit lehet akciósan veszek,de nézem a minőséget(tescos virslit pl. nem veszek,hiába olcsó,ha rossz) és az ár-érték arányt is.Húst hétvégén eszünk és akkor főzök.Nálunk 1 kg csirkemell 2-3 féle kajára elég,attól függ mit csinálok.

2011. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok,azt elfelejtettem írni,hogy nem dohányzunk,nem iszunk alkoholt és üdítőt is ritkán.Egyedül kávét veszünk,mert a párom kávézik ,én azt sem,mert nem szeretem.Édességet-chipszet ritkán eszünk inkább mogyorót,tökmagot rágcsálunk,ha nasini támad kedvünk.
2011. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

szintén külföld, Románia, 2 felnőtt + egy 14 hónapos. Havonta kb. 150 euró az átlag, de ebben csak kaja van, semmi mellékes fogyószer (mosópor, kukászsák stb.). Költhetnék többet is, akkor több főzelék lenne, de kevés az időm, így gyors kajákat készítek. Gyümi rendszeresen van itthon, én sok kávét iszok. Extrák is vannak néha, egy pizzarendelés, gyümölcsjoghurt, egy üveg bor.

a 150-ből majdnem 50-et csak tejre költünk, házitej, így abból van nekem túró, joghurt, tejföl. A párom rengeteg tejet iszik, hetente - nem akarok túlozni - kb. 16 liter tejet veszünk.

2011. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!