Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hgy lehet bölcsibe rakni a...

Hgy lehet bölcsibe rakni a gyereket, ha nincs hova visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom felénk hogy vannak a bölcsik, ovik, de mindenhol azt olvasom, hogy csak annak a gyerekét veszik fel bölcsibe, aki igazolni tudja, hogy x időponttól ő dolgozni fog. Ezt az tudja előre, aki vissza tud menni a munkahelyére. De mi van azzal, akinek megszűnt a munkahelye és keresni kell új munkát? Mert ha találnék, biztos nem tudnám ott helyben elintézni, hogy bölcsibe vegyék a gyerekem. Már pedig a legtöbb munkahely ugye olyan, hogy szeretnék, ha az ember egyből kezdene... De bölcsibe nem vennék fel a gyerekem, ha még csak tippelni se tudok, mikor tól dolgoznék. És hol és mit, de ez már más kérdés... Ilyenkor mi van???
2011. márc. 30. 16:46
 1/4 Kriszti83 ***** válasza:
Ilyenkor megoldás a protekció.
2011. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ennél egy kicsit gyakorlatiasabb megoldás érdekelne. Nem akarom bölcsibe adni, amíg nem dolgozom. Csak szeretném tudni, hogy ha belebotlok egy tuti állásba, akkor mit tehetek bölcsi téren?
2011. márc. 30. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!nálunk úgy van hogy miután felvették 3 hónap múlva kell vinni a tényleges munkába állásról a papírt!nem tudom te hol laksz,de nekem azt mondták hogy az is előny a felvételnél ha a megjegyzésbe oda írod hogy van lakáshiteled,elhagyott a férjed stb..(persze ha kijönnek hozzátok addigra kibékültetek:)egyébként átérzem a helyzeted!nekem is máj.ban jár le a gyed-em és nem várnak vissza a munkahelyemre!
2011. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg,hogy időben beirattam(várólistára)7 hónaposan,több bölcsibe is a körzetben.Tudtam,hogy mikortól szeretném ha menne és előtte fél évvel elkedtem munkát keresni,közben néztem családi napközit is,arra az esetre,ha előbb találnék munkát mint ahogy bölcsibe mehetne.Így is történt.Szept.-től ment bölcsibe,én jún.-tól találtam munkát,így áthidaló megoldásnak 3 hónapra jól jött a családi napközi,pláne,hogy ő oda szokott be,így a bölcsibe pik-pak ment az egész.A munkába állás dátumát pedig úgy mondtam,hogy legyen 1-2 hét beszokni a családi napközibe.
2011. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!