Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények a soproni Szieszta...

Vélemények a soproni Szieszta Hotelről?

Figyelt kérdés
Nyáron mennénk oda 2,5 éves gyermekkel. Az is érdekelne, a környéken mit érdemes megnézni, ill. hova érdemes elmenni ekkora gyerkőccel.
2011. márc. 30. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szocreál elmúlt nyáron voltunk. A szobákban meg lehet sülni. Légkondi nincs. A park nagy. Nekünk nagy csalódás volt. A szobák egy méretűek. Mi az olcsóbbat választottuk, de beléptünk... Mentünk reklamálni (adták a drágábat ugyanannyiért) méretileg egy kis lyuk. A szomszédokhoz át lehet hallani , mint egy panel lakás kis szobája. Én nem ajánlom. DE SOPRON ÉS KÖRNYÉKE ennek a hotelnek a szenvedéseit megérte! Az óvárosi részben rengeteg minden van: Bányász múzeum, galériák, van kalandpark az erdőben, Károly-kilátó, Sörházdombi-kilátó, rengeteg templom, Taródi vár. Környékben: Nagycenk Széchenyi kastély, Fertődi kastély, Fertőrákos: kőfejtő, strand (egyetlen magyar rész, hajókázás), Fertőszéplak:skanzen, Fraknó vára (Forchtenstein) Összességében: Ha csak welnesselni akartok, akkor gyér a száloda szolgáltatása, ha nézelődösök vagytok, akkor a környék pazar. A gyermeketeknek a várak/kastélyok parkjai nagyon jó futkározási lehetőség.
2011. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad, akkor még meggondolom. Igazából nem wellness lenne, hanem inkább mászkálás, városnézés, programok. Nem töltenénk ott sok időt. Az ára elég kedvező, és úgy nézem, ebben fp. is benne van. A kaja milyen volt?
2011. márc. 30. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Az étel finom volt, volt választék is. Pozitívuma a szálodának a park, van játszótér. Amikor mi voltunk akkor még nem volt gyermekünk, így nem szülői szemmel írtam le, inkább friss házasok szemmel. Sok vendég családos volt, adnak etetőszéket a gyerkőcnek, vannak gyerekbarát étkek. Svédasztalos megoldás az igazi.
2011. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez legalább jó hír. :)
2011. ápr. 1. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk egy 5 és egy 21 hónapossal,nem volt csalódás.Azt tudtam hogy egy kicsit komcsi,ugyhogy nem vártam 5 csillagos Park Plazat,kaja finom,kedvesek,van játszó szoba,játszótér,jacuzzi,medence(a két évest mind a kettőbe bevittük),családi szobát kérjetek! Fürdőzoba felujitva.Jó volt.
2011. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó, köszi, hogy leírtad. Persze nem várok 5 csillagot én se (főleg ezért az árért), de örülök, hogy jókat írtál!
2011. ápr. 2. 14:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, a gyerekekre kellett fizetni? A legtöbb hotelben 2-3 éves korig ingyenes, de a Szieszta honlapján nem találom.
2011. ápr. 2. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett!
2011. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!