Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, amióta babát vártok...

Kismamák, amióta babát vártok féltékenyebbek lettetek vagy jobban bíztok a párotokban? Aki már szül, változott a szülés után?

Figyelt kérdés
Persze-persze bizalom az alapja mindennek, de nekem néhanapján megfordul a fejemben, hogy mit tennék, ha.....persze, ha valóban megtörténne, el sem hinném, de .....rossz is belegondolni. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. márc. 29. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Három gyereket szültem,de soha nem gondoltam ilyenekre. Megbíztam a páromban,eszembe sem jutott arra gondolni,hogy mi lenne ha?
2011. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem történt ilyesmi, mióta megszületett a babám. Régebben féltékenyebb voltam, de mára ez már megváltozott.
2011. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

MI csak játszásból szoktunk féltékenykedni, ha valami ex telefonál, akkor megy a morgás, de csak mert mind a ketten tudjuk, hogy jól esik a másiknak.

De valójában tökéletesen megbízunk egymásban, még csak a gondolattal se játszom soha és amióta megszületett a gyerek, ha lehet, még kevésbé.

2011. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én igen,a terhesség alatt ,,kibírhatatlan,,voltam :)nem csak a féltékenység,hanem a nagy pocak...nem vagyok szexi...stb,meg sokkal hamarabb felkaptam a vizet minden apróságon,de ez a terhesség vége felé múlni kezdett,majd el is múlt teljesen:)
2011. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én alapból féltékeny vagyok,de mióta terhes vagyok,azóta egyáltalán nem,hiszen olyan gondoskodó most a férjem,pedig a szex sem olyan intenzitással megy nálunk mint előtte,de valahogy mégis közelebb érezzük magunkat most a másikhoz.
2011. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te is ugy lehetsz,mint én.Amiota babát várok,nem bizom a férjemben,folyton azon agyalok,hogy porig fog alázni,mert tudja,milyen gyenge leszek a szülés után,meg megviselt.

Sajnos nem a legjobb kapcsolatban vagyunk és ilyenkor élezödnek ki a dolgok!!!Nagyon érdekes,azt a nöt meg csak irigyellni tudom,akinek a terhessége alatt a feneke ki van nyalva.Az enyém egyántalán nics és ezért teher a terhesség,mint neked is...pedig öröm kéne,hogy legyen.

2011. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan megbízom a páromban, de amióta gyerekünk van azóta úgy érzem, ha megcsalna akkor is vele maradnék, előtte épp az ellenkezőjét gondoltam.
2011. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En vilag eletemben fèltèkeny voltam,ès ez a terhessègem alatt sem valtozott.Maga a megtestesûlt zöld szemû szörny.:-DEz nem bizalom kèrdèse,hanem egyszerûen termèszettöl fûgg.Szeretem a fèrjem de attòl mèg nem bizok vakon benne.Ez van.:-D
2011. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Terhesen roppant féltékeny vagyok,noha nekem sincs okom erre. Bár nálam ez lelki dolog,mert 4 éve lakok itt, ahol a páromnak van 1-2 rokona,nekem nincs. Lehet ezért kattog sokat az agyam,mikor oda van. Ez nálam úgy addig tart,míg az újszülöttünk 1-2 hónapos nem lesz.

Most a 3. babánkat várjuk,és ugyan olyan morci vagyok,ha elmegy itthonról,vagy ha később jön,mint ahogy vártam, mint az előző terhességeknél :) Miután beszélgetek a párommal erről,először mérges,hogy hogy gondolok én ilyet,aztán már cukinak tartja,és igyekszik a kedvembe járni :)

2011. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!