Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket csinálnak a zenebölcsibe...

Miket csinálnak a zenebölcsiben a babák és mamák? Érdemes eljárni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
mi járunk minden héten de itt ingyenes.Fél órás a foglalkozás,énekelünk,mondókákat tanulunk.én igazából azért járok,hogy gyerekek között legyen,én meg beszélgetek anyukákkal utána.Még ott szoktunk maradni fél órát.fizetni nem fizetnék érte az biztos.
2011. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt pénzbe kerül :( 45 perc.
2011. márc. 28. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk is van fizetős.ha megteheted,akkor menjél egy egy foglalkozásra,aztán meglátod,hogy neked megéri -e
2011. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van, heti kétszer. De ez elég széleskörű foglakozás, mert a mondókás, zenés rész után minden héten jön egy előadó,aki érdekes témákban, kérdésekben szólal meg és játszóház is van. 500Ft/gyerek


Mi viszont Csiri-biri tornára járunk, az jobban tetszik.

2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én GYőr mellé járok fizetős 1 óra 1000ft,bár bérlettel:(Anélkül 1200/óra.A fiam eleinte imádta 4 hónapos kora óta járunk most 21 hós.Éneklés,mondóka,játszás.De egyre elvenebb és már azon gondolkodom hogy abba kéne hagyni:P

Legalább 2 alkalomra menj mert én az elsőnél azt mondtam hogy baromság,de adtam még egy esélyt:D

De tudja ha mondom neki kik lesznek ott hogy hova megyünk.

2011. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyszer kipróbáljuk.:) 2 éves szóval én is attól tartok, hogy nem való karon ülő babák közé, mert rettentő eleven, de lehet épp érdekes lenne neki, ki tudja. Végülis 0-3 évig van, a csaj azt mondta vannak ovoda előtt állók is, meg egész picik is:)
2011. márc. 29. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!