Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veszel játékokat Húsvétra a...

Veszel játékokat Húsvétra a gyermekeidnek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, a kicsi kap, a nagyok már nem játszanak (3 kamasz!). Náluk a húsvét a homokozójátékok, talicskák, stb, ajándékozásának ideje. A nagyok is minden évben ilyeneket kaptak húsvétra, most a kicsinek is ilyen játékokat keresünk.
2011. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem. Csak tojást festünk, és csokinyuszit kap :) Pedig megengedhetnénk bőven az ajándékozást magunknak, de nálunk a húsvét nem erről szól. (akkor már inkább a karácsony).


Mi sem kaptunk húsvétra soha külön "ajándékot", így én úgy gondolom, úgy fogom csinálni, ahogy a szüleimtől láttam :) (Ne várjon a gyerek minden húsvétkor ajándékot).

2011. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, de max. 1500 forint értékben, csak is apróságot.
2011. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, sőt (sokaknak ez talán butaság) mi egész családdal Húsvétozunk amiűolyan nyuszi-módra, eldugjuk a kertben az ajándékokat (apróságok persze) és mindenki megkeresi a magáét, szülők, nagyszülők :) Nálunk ez egy nagy családi program és nagyon élvezzük, a tizenévesek, 40-esek és 60-as családtagok is. Nem az ajándék a lényeg hanem hogy egy poénos családi hülyülés az egész.

Kisfiam 8 hónapos, első Húsvétja lesz, természetesen ő is keresgél majd a kertbe, de még persze segítséggel, mert bár már jár, de még ügyetlenke és már most az egész család azt várja hogy mit fog a picúr szólni a keresgéléshez :) Imád jönni-menni és a lakás zegzugait felfedezni, öröm lesz nézni mit művel majd a húsvéti családi nyuszizásnál :)

2011. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Csak csokik a kertben. Fölösleges állandóan nagyobb ajándékokkal tömni őket, mert akkor nem örülnek majd a kicsinek.
2011. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Félreértések elkerülése végett: nálunk nincs állandó játékvásárlás. Húsvétra is max. 2-3000Ft értékű játékot kap a kicsi... ezen kívül max. karácsonyra, név-ill. szülinapra kap játékot... tehát nincs elhalmozva fölösleges játékokkal... 1. voltam. Talán ennyivel nem visszük túlzásba.

Ja! és természetesen minden húsvét reggelén nálunk is van tojáskeresés a kertben, ez még a nagyoknak is jár :)

2011. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki annyi értékben vesz ajádnékot amennyiben akar vagy tud, manapság egy csomó fórumban aztolvasom hogy az anyukák egymást licitálják alul, mintha bűn lenne ha valaki ajándékot mer venni a gyerekének ami történetesen nagyobb mint kis csokiszelet......ennek nyilván az az oka, hogy (olvastam ilyen vitát csak épp karácsonyi fórumban) ha valaki le meri írni hogy mit vett, a többi letámadja hogy el lesz kapatva a gyerek, meg minek ajándék mert az ünnep nem erről szól, stb.

Szóval szerintem mindenki annyi értékben vesz amennyiben akar vagy tud, remélem itt nem lesz vita a "csakcsokit vagy semmitse" anyukák meg a "mindenfélét" anyukák között, mert mindenkinek van egy nevelése elve, ami nem mindig egyezik a másikéval, ez nem feltétkenül baj.

2011. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk már "félig" megjött a nyuszi...:-) mivel ahogy végre jobb idő lett( volt:-( sajna) kapott a 20 hónaposom egy kicsi csúszdát és homokozót. így a nyuszi már csak egy kerti hintát hoz, amit valószínű húsvét nélkül is kapna. Ráadásul a névjapja is majdnem húsvétra esik így egyben névnapi is lesz az ajándék.

Nekem nagyon fontos az ajándékozás és nem az érték miatt! A nagyik is kapnak ajándékot gondosan kipingált csakis saját készítésű tojást, házi tormát, fűszeres kalácsot szépen tálalva kiskosárban...szóval lehet nem leszek itt népszerű de én imádok ajándékozni...sőt már alig várom a készülődést! Remélem jó idő lesz és lehet kirándulni is!

2011. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szia. nekem egy két éves kislényom van s mivel keresztfiam vanna nekik veszünk ajándékot. szülök miatt pénzt nem adunk, ezért azz én kislányomnak is vezek. neki épitőre gondoltam lego vagy unico kezdő készlet, kis fiu homozó készlet a nagyobb még nm tudom. meg könyv.
2011. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
z elfelejtettem hogy inkább veszek egy könyvet mindt egy nagy szar kakaos masszűábol készült nyuszit.
2011. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!