Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a halak horoszkópú...

Milyen a halak horoszkópú babád temperamentuma?

Figyelt kérdés

több éves gyermeketek vérmérsékletére is kíváncsi lennék.

köszönöm


2011. márc. 26. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves, elég nyugodt természete van.
2011. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Azért kérdezem, mert én nem vagyok egy nyugodt természet, az 1. babám elég akaratos, öntörvényű, hisztis - ő bak. Mindenki azt mondta, hogy a "stresszes tejemtől" lett hisztis.

Most a 2. babánk megszületett - halak.

Mégnehezebb terhesség volt, idegeskedéssel - mégis egy nyugodt, türelmes, kiegyensúlyozott baba.

Legalábbis az 1. baba átvisította a csecsemőkort, a 2. babánk csak akkor sír, ha fáj a pocakja, egyébként rendkívül türelmes.

Remélem ilyen is marad:))))

2011. márc. 26. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kislányom is halak,2éves.Nagyon jó kislány.Nyugodt és szót fogadó.Frontokat,betegségeket leszámitva mindig jó kedvű.
2011. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a horoszkópon múlik. Az én kislányom is halak, babakorában is, és most is (5 éves) jellemző rá, hogy önfejű, akaratos, eleven, talpraesett, de azért nagyon bújós, cicás, és nagyon érzékeny szociálisan, mindenkit megsajnál, mindenkin segíteni szeretne.
2011. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!