Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan orszag a mienken...

Van olyan orszag a mienken kivul ahol meg hasznaljak az orrszivoporszivot?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es itt nem talatam sehol.Ez csak otthon letezik,hsznaljak?
2009. febr. 23. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Azt nem tudom máshol van-e,de magyar találmány. :)

Ha tudsz valakit aki itthonról tud küldeni kérd meg,hogy vegye meg nektek,mert átszámolva külföldön drága. Itthon 1500-2000 körül láttam.

2009. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Persze h használják, szerintem ez a legjobb.

1 másodperc alatt kiszippantja a manócskákat aaz orrból. 2 hetes kora óta használjuk és még soha nem volt náthás sem.

Egy fül orrgégész mondta h heti 3* ajánlott kiszívni a baba orrát mert közel van a garat a fülhöz és a bacik a takonyban nedves közegben gyorsan szaporodnak ezért hamar fülgyulladás, letapadás a vége.

Mivel egész pici kora óta használjuk, pillanatok alatt megvagyunk vele, nincs hiszti , nincs sírás. természetesnek veszi mint azt h megetetem.

Mindenkinek ajánlom.

9 hós kislány anyukája

2009. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok.

Egyáltalán nem biztos,hogy használják mindenhol!

Régebben írt ide egy Ausztriában élő kismama,neki rendelésre szereztek be egy patikában.

2009. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem hasznaljak sehol, csak a magyarok. Angliaban pl. nincs.
2009. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
de tényleg jó dolog,szerintem is szereztess be egyet az itthoniakkal és küldesd ki
2009. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok benne biztos, hogy máshol is van. Mi is Angliában élünk, vettem itt pumpás orrszívót, ami azon kívül, hogy van és szép kék és nem volt drága nem jó semmire. A gyerek utálja, jobban, mint a porszívósat, ráadásul semmit sem ér, mert inkább befelé tolja még a külső részeken lévő cuccost is, ahelyett, hogy kiszedné.

Nekem is úgy lett porszívós, hogy hozattam egyet, amikor rájöttem, hogy ez a pumpás nem ér semmit. Az összes magyar gyerekes itt élő ismerősömnek van, de mindenkinek otthonról.

Ami azt illeti én még nem mertem megmutatni a health visitornak, sőt, a gp-nek sem mondtam meg, hogy ezzel takarítottam a babó orrát, amikor náthás volt, mert el akartam kerülni azt, hogy ismét úgy nézzenek rám, mint egy különös szerzetre. (Legalábbis amikor a szoptatós teáról és a köményes babateáról meséltem nekik, akkor láthatóan hülyének néztek.)

Szerintem jobban jársz, ha valakivel postáztatsz otthonról. Szerintem postaköltséggel együtt is megúszod 3-4ezer forintból és ha náthás a gyerek, akkor bőven megér ennyit...

2009. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Nincs máshol csak a magyarok olyan hülyék, hogy tönkre teszik vele a gyerekek természetes orrnyálkahártyáját és ezt egy fül-orr-gégész prof. mondta.
2009. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Vajdasági vagyok!Nálunk kapható! Sokan használják, mert tényleg jó! Kb. 10-13 euró körül lehet az ára.
2009. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat.Ram is furan neztek itt kint a szoptatos tea vegett.Sotaz indiai kiszolgalo a boots-ban siman az arcomba rohogott(soha nem tapasztaltam meg itt kint ilyet),hogy porszivozni akarom a gyerek orrat.Na most akkor mi vagyunk a balkaniak?
2009. febr. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!