Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet esélytelen a kérdés, de...

Lehet esélytelen a kérdés, de Auchanban kapható Pouny babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Könnyű, átfordítható tolókaros, ez tetszik benne.

De csak épp hogy ránéztem, amjd még elmegyek jobban megnézem, próbálgatom, de ha van valakinek, aki már régebb óta hesználja, az leírhatná a tapasztalatát:)


2011. márc. 19. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél Auchanba/Tescoba babakocsit vagy gyerekülést vagy bármi ilyesmit, mert az olyan minőségű is lehet. Inkább nézd meg ugyanezt a márkát más boltban!
2011. márc. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem,de én is átfordithatós babakocsit keresek. Szóval ez már jó pont. A gugli se adott ki mást erre a márkára:((
2011. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elírtam a márka nevet.Azért nézd meg szerintem, 30ezer ha jól emlékszem.Szerintem a márkanév nem feltétlen biztosít jó minőséget, szóval ha nem találok jobbat lehet megvesszük...ha megnézted majd írd meg azért hogy tetszett:)
2011. márc. 20. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, a márka még nem jelent biztos garanciát.A Tesco/Auchan-ban is vannak nagyon jó baba dolgok.
2011. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tény, ez még nem garancia, de láttam már autósülést kiszakadt biztonsági övvel például. Szóval mindenképp ajánlom, hogy alaposan vizsgáld meg a terméket.
2011. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!