Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerettek turkálóból vásárolni...

Szerettek turkálóból vásárolni a babátoknak? Meg vagytok vele elégedve? Mennyi összegben vásároltok általában?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, illetve használt cikkesnél is gyakran veszünk ruhát, (kivéve cipőt).


Amilyen gyorsan nőnek ez a legoptimálisabb és így is még két gyerek használja azt a ruhát. :)

2011. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim ruhái 99 %-ban turisak. Nagyon jó minőségű, német márkás mind. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Pólókat, nadrágokat 300-400 forintért, kabátot, overált 1000 forintért szoktam venni.
2011. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Sosem vásárolok turkálóból, valahogy nem szeretem, taszít a gondolat. Tesco és Auchan babaruhái is nagyon aranyosak, és megfizethetők is, ezért ezeket részesítem előnyben. Ha épp jobban zártuk a hónapot vagy akció van akkor C(und)A, de a turkálótól nekem már magától a szótól is valamiért borzadok, egyszer-kétszer mentem be turkálóba mert sokan dícsérték de a szag is (valahogy van egy sajátos szaguk) riasztott.
2011. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

igen de csak új holmoikat veszek meg ott ,vagy olyat, amit én úgy hiszem, hogy új, 1-200 ft és a minőségre figyelek nagyon 100% pamut legyen stb..


én inkább a ,, kevesebbet ,de jobb minőséget" mondásnak vagyok a híve és így is bemegyek a turiba

2011. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bp. III. ker. Vörösvári út. Baba turi! Nincs szag, kellemes kiszolgálás. Mosott, vasalt ruhát árulnak és kb 4-500 Ft/db. Ja! Nem turkálnod kell, mert külön body, felső, nadrág, méret szerint bepakolva. Imádok oda járni!
2011. márc. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen:)Háda bolond vagyok.Amikor árucsere van havonta én biztos ott vagyok és olyan 15 ezret mindig ott hagyok de abban benne van rengeteg kis ruha a kislányomnak ,kisfiamnak, páromnak és nekem.Mikor látják Őket elvannak halva hogy milyen gyönyörű minőségi márkás ruháik vannak pedig tényleg mind turis.És én nem szégyellem el is mondom honnan van.Régen engem is taszított a turi de már nem sőt ajánlani tudom.A kislányomnak komlett adidas melegítőt hoztam a Hádából gyönyörű rózsaszín alsó felsővel bolti ára olyan 9-10 körül lenne de én kihoztam 450 Ft-ért .És nem mondaná meg senki hogy használt annyira jó minőségű ruhák vannak ott.2690 kilója de most itt a tavasz minimális sulyuak a gyerek cuccok.Ja a kislányomnak szinte csak disney,cheerokie,next-es body-ai vannak meg nike,adidas stb márkájú ruhái.És ez mind HÁDÁS!:):):)
2011. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz.Szintén sok mindent a Hádából vásárolok. Jók a ruhák, nem egyszer vettem már cimkés ruhát a kisfiamnak.Neki is innen van Adidas melegítője, meg egy rakás Next,és Disney cucca amiket két-háromszor annyiért árulnak a Tesz-Veszen.De vettem már itt neki Nike, Tommy Hilfiger,Gap,ruhákat is.Szóval csak ajánlani tudom.
2011. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 porcukormókus ***** válasza:
Bocs az OFFért, de hol találálok ilyen HÁDÁS turit? Budaörs, Érd környéke, vagy Budapest érdekelne. Köszi!
2011. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Háda bolond vaagyok:)A googleba írd be Háda kft és ott kiadja én csepelen lakom én ide járok de van erzsébetenk, a keletinél, kispesten ,nagyvárad térnél szóval sok helyen:)
2011. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 porcukormókus ***** válasza:
Köszike!!
2011. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!