Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzbe kerül a baba...

Mennyi pénzbe kerül a baba kezdőcsomagja?

Figyelt kérdés
Ti mennyi pénzt költöttetek a babakelengyére? Szóval mindenre, ami a baba érkezésekor szükséges.
2011. márc. 12. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kb 70-100 ezret költöttünk, most néhány 10 ezret.nagyon fogtam a pénzt-minden megvan a tesóról, ruhákat meg kaptam, mert most kisfiú jön.:))
2011. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Érdekes! :)


Aki aránylag kevesebbet költött, az nem gondolta úgy, hogy valami nem jó vétel volt, vagy valami hiányzik?

És aki viszont "elég sokat" költött, az nem jött rá, hogy sok a felesleg, vagy tán elég lett volna egy olcsóbb termék is?


Nehéz megtalálni a megfelelőt... :)

2011. márc. 18. 18:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam,hogy 300 ezret költöttünk. Semmit nem bántam meg abból amit megvettünk, a bútor olyan,hogy sokáig jó lesz,a babakocsit eladtam,mert már nem használtuk ( két éves a lányom) a mellszívóból elektromosat vettem,nagyon bevált,azt is el tudtam adni jó áron,a rucik tescosak voltak,akkor vettem amikor akció volt,egy részét elraktam,másik részét eladtam,szóval semmi nem volt felesleges és amit már nem használunk mindent el tudok adni.
2011. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!