Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ideje lenne ezt az oldalt...

Ideje lenne ezt az oldalt rendeltetésszerűen használni, és szapulás, egyéni szimpátia és vélemény helyett valódi tudással válaszolni a kérdésekre!?

Figyelt kérdés
Kedves Kismamák, leendő Kismamák, Anyukák! Régóta vagyok felhasználó itt a gyakorikérések-en, és számtalan olyan kérdést olvastam, amire indulatból, egyéni -valódi tudás nélküli- meggyőződésből válaszoltak. Bántás, konfliktus szülés lett a dologból. Ez engem roppantul elkeserít, hiszen akkor már rég elveszíti ez az oldal a jelentését, miszerint itt bárki megkérdezhet bármit, amit máshol nem tud. Jó lenne az oldal létrehozóinak elképzelését visszaállítani, miszerint az válaszol, aki érdemben tud felelni a KÉRDÉSRE, nem megváltani, gondolkodást megváltoztatni, elítélni szeretne. Ennek itt szerintem nincs helye. Legalábbis ha ez így megy tovább, akkor -gondolom nem sokak bánatára- én többet nem szeretnék ebben a közösségben részt venni.
2009. febr. 17. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ideje lenne, mert én még a kérdéseimre is kaptam bántást!

Mikor megkérdeztem, hogy befesthetem -e ahajam, akkorjól letoltak, de én csak választ vártam, merttényleg elég csúnya volt már a terhesség végére.

Végül azért megkérdeztem a dokimat, aki nem mondott bántó dolgokat mint itt!

Igazad van , mert a moderátor csak néhány szóra reagál, ami miatt nem jelenít meg választ, viszont néha az összefüggő szöveg a baj.

ÜDV: egy egyetértő anyuka!

2009. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek! Mindenhol! De valódi tudást csak szakemberektől kaphatsz, itt sokszor tudatlan, uninteligensek is vannak, mit vársz?
2009. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a válaszolók nem "tiszták", néha szegény kérdező is el van szállva magától. Nemrég válaszoltam egy kérdésre,, nem tudom hanyadik voltam, aztán a kérdező kommentet fűzött hozzá, majd a végére odabiggyesztette, hogy sok a felelőtlen anyuka.

Hát akkor most válaszoljon az ember, vagy sem?

Ha tapasztalatot irsz, nem jó, ha csak ugy irsz, hogy szerinted mi lenne a jó, az sem jó, néha semmi sem jó.

Ez már csak ilyen. Nem érdemes lassan kérdezni sem, de válaszolni sem.

2009. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na az első válaszoló miért is lett lepontozva? Nem hinném, hogy rosszat írt...

Utolsó válaszoló: pont így érzek, majdhogynem "nem merek kérdezni és válaszolni sem". Pedig nem szoktam üres locsogásokat, és elvakult nézeteket handabandázni...

2009. febr. 17. 15:23
 5/8 anonim válasza:

Kedves "kérdező"!


Igen, ideje lenne az oldalt rendeltetésszerűen használni.

Tehát pl. kérdésfeltevésre!

A tied nem kérdés volt, hanem felszólítás. Nem kérdeztél, hanem kinyilatkoztattál.

Mi volna, ha jó példával járnál elől, és te lennél az, aki rendeltetésszerűen használja az oldalt?

Nem érzel a "kérdésedben" némi ellentmondást?

Mert én nagyon!

2009. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Tulajdonképpen igazad van, de azzal ha hallgatok, nem oldódik meg semmi.
2009. febr. 17. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok a hülye az oldalon, akik leírnak valami baromságot és nekik áll feljebb, ha lepontozzák őket. A moderátorok ez ellen semmit nem tehetnek, hiszen ha pl. nincs gyerekük és ebben a témakörben van kérdés, akkor nehezen tudják megkülönböztetni a hasznos és helyes választ a hülyeségtől.
2009. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, de ha már a helyes használatról van szó, akkor nem kérdést kellett volna írnod?
2009. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!