Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A családitpótlékot és a gyest...

A családitpótlékot és a gyest lehet bankszámlára kérni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Megnéztem a netről letölthető formanyomtatványt (a GYES-t és a családi pótlákot ugyanazon a formanyomtatványon lehet igényelni, ha minden igaz), és van rajta egy olyan rovat, hogy: "A folyósítást kérem ....... címre, vagy ..... pénzintézetnél vezetett ...... számlámra". Szóval a kérdésedre a válasz, hogy igen. Arról is olvastam valahol, hogy ilyenkor mellékletben csatolni kell egy fénymásolatot a legutóbbi számla-kivonatodról, vagy legalábbis annak a fejlécéről, amiből kiderül, hogy tényleg van ilyen és ilyen számú bankszámlád. Egyébként én ilyen kérdéseknél mindig a [link] oldalról indulok ki, szerintem nagyon klasszul összefoglalja az anyasági támogatásokkal kapcsolatos kérdéseket.


Rem tudtam segíteni, üdv.: 21 hetes kismami

2008. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, én is arra kapom.
2008. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is arra kapom.
2008. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2008. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!